Jump to content

hledám TUTORIÁL/NÁVOD na vytváření vlastních her


VirginBuster

Recommended Posts

Zdravíčko ;)

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte nějaký podrobný návod, jak si vytvořit vlastní hru.

  • Nemám zájem o tipy na aplikace stylu Unity3D, Gamemaker.... jde mi o tvorbu za pomocí programovacího jazyka (C++?, Java)...​
  • Mám v hlavě takový malý nápad na hru, ve stylu PixelArt a v "engine" jako hry z roku 123 (viz. Dyna Blaster, Prince of Persia...).
  • Nejraději bych byl kdyby se našel rovnou i někdo, kdo má s něčím podobným zkušenosti a komu by nevadilo, kdybych v případě potíží/problému ho mohl kontaktovat :)
  • Kdyby se mi dařilo a chytlo mě to, měl bych zájem o přidání multiplayeru :)
Edited by VirginBuster
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Tu máš skype jedného chalana čo ti pomôže: zaklaus.de.krettz

Link to comment
Share on other sites

Urážka a OT. Tvůj nick k tobě doopravdy sedí.

Neřeším tu jestli se v U3D používá programovací jazyk...

 

Nejde o urážku ale tvojí mentální diagnozu , a ot to neni , protože z věty "Unity3D, Gamemaker.... jde mi o tvorbu za pomocí programovacího jazyka (C++?, Java)...​" to vyzbívá ,že přisuzuješ Unity3D k gamemakru kde se nepoužívá programovací jazyk ale jen  skriptovácí (Gamemaker language) , což neni pravda. Unity používá jazyky dokonce 3!

 

A tvůj nick k tobě taky sedí. Virgin budeš navždy.

Edited by TheKid
Link to comment
Share on other sites

Jsem rád za tvoji odpověď, přišel jsem na to že se v U3D používá nějaký jazyk, což když jsem pozoroval nějaká videa nešlo zaregistrovat (jelikož je daný člověk nepoužil). Jsem rád za tvoji odpověď ale mohl by jsi psát jako člověk bez nadávek s klidem a mozkem? Miluji děti jako jsi ty, kteří si mastí ego na nezkušených v dané věci. 

 

Jinak děkuji k tvému otipování, že virgin budu navždy. Problém je, že ty ve skutečnosti (v 16ti letech) jsi kid. Já jelikož jsem muž, tak jsem rád za to že budu Virgin navždy, do své jeskyňky si někoho nepustím. 

 

Taky tě prosím, jestli nemáš co k danému tématu co říct, pomoct mi, nebo alespoň vypnout, vypnout své ego, namyšlenost, nebo co se tu snažíš dát najevo. Zde s tímto rozhodně neuspěješ, nebo alespoň u mě ne!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...