Jump to content

gamemode Extreme World


Pusutu

Recommended Posts

Ta IP nejede zatím 0/10

Máš 0.3z

 

Mě nejde ani o to, že ten server je jako ostatní servery a není tam nic originálního (to vše se může změnit) ,ale o to, že se vůbec něco odváží udělat. Já jsem celkem línej člověk a když mi něco nejde, tak to hned vzdávám, takže ho spíše oceňuji za to, že se do něčeho takové vůbec pustil a dokončil to. Ovšem každý máme jiný žebříček hodnot a každý určitě hodnotí něco jiného. A tady stejně sklidí jen kritiku. - Když porovnám origo samp fórum s tímto českým fórem, tedy spíše uživatelé v něm registrované, je to úplně něco jiného. Proč? Na origo samp fórum je samá chvála, i když ten mód je stejný jako 20 předchozích (samozřejmě to taky není dobré), ale zde je to spíš jenom samá kritika. Pořád dokolečka : "něco jako rze nebo street life", "neoriginální", "nic mě nazujalo", "je to o ničem", atd. Tím chci říct, že se je tam snaží alespoň motivovat (i když vědí, že to není nic moc) na další tvorby a pochválit je, ale zde jim to "vypískáme" hned na začátku a autor tím ztratí motivaci na to, aby udělal něco dalšího(třeba mnohem lepšího), protože se bojí, že ho tu zase všichni shodí !

dík.

Link to comment
Share on other sites

Na začátku mě hned trklo do očí to jak je to přeplácaný Textdrawama, dal bych nějáký přikaz na schování třeba toho kdo se kam odwarpoval a tak, rozmanitost aut taky neni moc velká, vzal jsi jedno auto a jezdil po mape a dával /save? SF je uplně prazdny, co se aut týče.. moc funkci jsem neodhalil..

Za mě 6/1o

Link to comment
Share on other sites

Na začátku mě hned trklo do očí to jak je to přeplácaný Textdrawama, dal bych nějáký přikaz na schování třeba toho kdo se kam odwarpoval a tak, rozmanitost aut taky neni moc velká, vzal jsi jedno auto a jezdil po mape a dával /save? SF je uplně prazdny, co se aut týče.. moc funkci jsem neodhalil..

 

Za mě 6/1o

Psal jsem že zatím se to odehrává pouze v lv :d čti to, než něco napíšeš. dík.

Link to comment
Share on other sites

velmi pěknej server.. čistě náhodou tam jsou uplně stejne rozmístěné pickupy + map icons dokonce i banky jsou stejné... :d vlezu na pickup protože se chci zaměstnat a hodí to na mě že nemohu vlezt do domu O_o takže ok... potom tam jsem našel pickup se jmenem "Mafiany" WTF vlezu tam. a zase house system 4 ever :3 do chatu to napsalo že se Killist vymazal ? twl já ho tam viděl furt. co maximalně mohu pochvalit jsou pěkné textdrawy.  i když někde jsou na blbém místě... Killlist bude překrejvat tvoje Info... 

Link to comment
Share on other sites

velmi pěknej server.. čistě náhodou tam jsou uplně stejne rozmístěné pickupy + map icons dokonce i banky jsou stejné... :d vlezu na pickup protože se chci zaměstnat a hodí to na mě že nemohu vlezt do domu O_o takže ok... potom tam jsem našel pickup se jmenem "Mafiany" WTF vlezu tam. a zase house system 4 ever :3 do chatu to napsalo že se Killist vymazal ? twl já ho tam viděl furt. co maximalně mohu pochvalit jsou pěkné textdrawy.  i když někde jsou na blbém místě... Killlist bude překrejvat tvoje Info... 

Dík, napíšu to lukasovi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...