Jump to content

hledám Hledám Pawnera


Moky

Recommended Posts

Ahoj,

hledám pawnera pro můj GTA San Andreas server. Já bohužel na pawno nemám tolik času, kolik bych si představoval a popravdě říkám, že ho neumím na úplně 100% úrovni, proto jsem se rozhodl, že napíšu zde.

=============================================================================================================

Pokud by měl někdo zájem se dozvědět o jaký server se jedná, podívejte se na tento web: http://www.sarz.eu

=============================================================================================================

Co by byla práce pawnera?

Oprava chyb v herním gamemodu a pawnování nových věcí (VIP a nové funkce do gamemodu).

=============================================================================================================

Odměna pro pawnera?

Za odvedenou práci pawnera bych samozřejmě finančně platil. Na ceně s pawnerem bych se domluvil v soukromé zprávě zde na pawnu. Platit budu za řádky v pawnu. Peníze bych posílal složenkou nebo na bankovní účet (volba bude na vás).

=============================================================================================================

Pokud má někdo zájem, tak mi napište soukromou zprávu zde na pawnu a zrovna k tomu prosím jen napište, jak dlouho se věnujete pawnu a kolik byste chtěli za řádky. (např: xKČ = 1000 řádků). Já vám nejpozději do 12-ti hodin odpovím. 

=============================================================================================================

S pozdravem,

Moky :)

Link to comment
Share on other sites

Nic proti ale rze? To se ti podle mě nevyplatí do toho investovat, to se radši začni věnovat vlastnímu gm...

No, ona to není Reálná Země od ATomase, kterou všichni znají, ale je to můj vlastní gamemod od základu. Má to jen stejný název, ale vše je tam jiné, vše mám udělané vlastním stylem. :) /Moky

Link to comment
Share on other sites

Nejdřív napíšeš mě a pak asi ani na Skype neobjevíš udělám ti web ani ty peníze si ještě neposlal..

Byl jsem týden v zahraničí, dnes na skype budu, více info Ti řeknu tam, tak mě prosím neobviňuj, kámo. :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...