Jump to content

gamemode Seven Towers


Lusky

Recommended Posts

Zdravím.

 

chcel by som Vám predstaviť môj druhý najnovší mód s názvom Seven Towers.

 

Tento názov pochádza od známej mapy z MTA. Je to vlastne DD mapa, takže máte za úlohu zničiť svojich nepriateľov. Avšak, nachádza sa tu aj menší bonus. Na mape sa nachádza pickup, vždy sa objaví na inom mieste. Keď niekto tento pickup zoberie, dostane iné vozidlo. Môže to byť motorka, auto ale aj tank.

Ukážka: 

https://www.youtube.com/watch?v=VJPHu8Pmd3M

 

Ako aj môj predošlí mód, tento taktiež odporúčam zakomponovať do nejakého módu ako event.

 

V móde sa nachádza bug, s ktorým si neviem rady, takže to musíte nejako opraviť. Ten bug spočíva v tom, že keď hrá viac hráčov, objaví sa viac než jeden pickup, no tie ostatné sú nefunkčné (pre každého hráča sa vytvorí individuálny pickup).

 

http://pawno.cz/files/file/350-seven-towers/

 

Prajem veľa zábavy :)

Link to comment
Share on other sites

Jo vypadá to dobře ale MTAčko nehraju :)

Tento mód je pre SA-MP, nie MTA. Originálne pochádza z MTA, ale ja som ho prerobil pre SA-MP.

 

 

Vyzerá to dobre, ale bolo by to lepšie keby sa tie autá prehadzovali automaticky. 

Asi si nepochopil. Práve o to ide, aby hráči bojovali o ten pickup, pretože môžu dostať lepšie, väčšie vozidlo a môžu zvíťaziť.

 

Ďakujem Vám za hodnotenie.

Link to comment
Share on other sites

Tento mód je pre SA-MP, nie MTA. Originálne pochádza z MTA, ale ja som ho prerobil pre SA-MP.

 

 

Asi si nepochopil. Práve o to ide, aby hráči bojovali o ten pickup, pretože môžu dostať lepšie, väčšie vozidlo a môžu zvíťaziť.

 

Ďakujem Vám za hodnotenie.

 

Lenze keby to bolo tak ako som pisal by to bolo narocnejsie. To uz by bolo skvor o stasti kto vyhra, aspon by to bolo spravodlivejsie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...