Jump to content

gamemode *Název zatím není vymyšlen*


Fr0Gus

Recommended Posts

Ahoj,vítám vás u mé krátké prezentace mého plánovaného gamemodu.

Dnes budu představovat svůj gamemode pro který jsem zatím nevymyslel název(na projektu jsem začal plánovat 20 minut zpátky)

 

O čem bude můj gamemode?

 

Tak dle mé představy bude server těžké popsat ale pokusím se o to:

Hráč se na server připojí(když je to nový hráč tak se zaregistruje),vybere si jeden z dvaceti skinů,a objeví se na spawnu.Každých pět minut vždy naběhne dialog s otázkou na hráče,zda-li se chce připojit do minihry.Vždy to bude nějaká náhodná,plánuju jich udělat hodně.Po dokončení hry vítěz obdrží body a dolary.Dolary lze utratit ve Freemodu.Freemod bude mít hráč vždy po minihře.Ve Freemodu si může koupit nějaké vozidlo či dům.(do budoucna i třeba nějaké firmy).Ale ve freemodu můžete samozdřejmě i vydělávat.Většinou se bude jednat o povolání zcela originální,která jsem ještě na serverech ještě moc neviděl.Ale zrovna se soustředím hlavně na ty minihry.Body lze vydělat pouze v minihrách a eventech a lze si za ně koupit takové hovadinky jako skiny,přídavky atd.

 

 

 

Projekt u konce,prostě to tak dopadlo.Za pár dní vám ale představím náš nový projekt,který(teda alespoň doufáme) nedopadne jako tento...

Link to comment
Share on other sites

AHoj,

 

ten dialog nebude moc extra, když prostě jdeš a najednou ti tam skočí dialog. :) To by chtělo nějaké oznámení pouze zprávou, aby to hráče nevyrušilo ve hraní. :)

Asi skvělej nápad,přes SendClientMessage to bude možná lepší.

 

 

Takže Freeroam? Nič moc.

 

No jo :d.Jiný nápady nemám a moc takových věcí jsem neviděl.A ne,nebude to na způsob WTLSka.(teda aspoň pracuju na tom aby nebylo)

Link to comment
Share on other sites

Asi skvělej nápad,přes SendClientMessage to bude možná lepší.

 

 

 

No jo :d.Jiný nápady nemám a moc takových věcí jsem neviděl.A ne,nebude to na způsob WTLSka.(teda aspoň pracuju na tom aby nebylo)

 

Nevidel? Však Freeroam je jeden z najhranejších módov. A to čo si opísal má 80% serverov, volá sa to Event System. Nič nové. Mohol si odrazu napísať, že chceš urobiť Freeroam.

Link to comment
Share on other sites

 

Nevidel? Však Freeroam je jeden z najhranejších módov. A to čo si opísal má 80% serverov, volá sa to Event System. Nič nové. Mohol si odrazu napísať, že chceš urobiť Freeroam.

 

 

Možná jsem oznámil event system,to však neznamená že bude stejnej jako na ostatních Freeroam serverech.SA-MP hraju jen na šesti serverech a z toho jen jeden je Freeroam,další servery moc neznám a nehraju protože je buď znám a nebaví a nebo neznám.To že není nic nové,neznamená že všechno bude vypadat stejně jako na ostatních serverech.Nech se překvapit ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...