Jump to content
  • 0

pomoc Mizí místo na disku C:


Laser S3 Arctic

Dotaz

Zdravím. Již jsem odpověď hledal na googlu, ale tam jsem nedostal dostatečnou odpověď na to abych si pomohl. Tak žádám Vás zkušenější!
Mám PC Windows XP Proffesional .. (měl jsem Win 7, ale PC to neutáhl tak máme zpět XP) .. Po přeinstalaci mi začlo záhadně mizet místo na disku C: .. Po vyčištění CCleanerem vyčistím sotva 10 MB .. Čištění disku sotva 3 kB. A defragmentace nejde .. Celková kapacita disku je 37,5 GB .. S programy atd. to mám na 18 GB .. Ale teď když nic nedělám, nestahuji, neistaluji mám najednou 23,2 kB .. Nechápu to .. Nevíte co s tím je ?

Děkují předem.

Link to comment
Share on other sites

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0


Zkus to takhle.

Zdravím to mě dělalo taky na XP myslím že jsem měl nějakej vadnej soubor když jsem ho smazal tak v pohodě.

Vlastně ze začatku měl ten soubor  tak 50mb a i po restartu začal brat z mista C takže třeba z 50mb jsem měl 5gb a když jsem ho smazal tak se všechno smazalo a misto v C bylo zpět.

 

 

 

Doporučuji si projed soubory a kouknout co bere nejvíce mista a o čem ani nevíš že bys tam měl nebo Instaloval.

 

(Sorry přesnej si nevzpomínám co stím bylo)

 

A nebo něco při přeistalaci nesedlo jak má.

 

Jo ještě pro Info mám 2 Disky C + D  a z D to nic  nebralo takže to bere jen z toho kde máš nějakou blbost

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...