Jump to content
  • 0

pomoc SetPlayerInterior


Miroslav

Dotaz

prečo ked mam anticheat tento AC_Balkan System a cod mam takto:

stock AC_BS_SetPlayerInterior(playerid, intid)
{
	SetPVarFloat(playerid,"TeleportProtection",1);
	SetPlayerInterior(playerid, intid);
	SetPVarInt(playerid, "SafeInt", intid);
	return 1;
}

A ked vojdem do mňestnosti tak ma to zabanuje.... prečo.... ked nepouzivam aj S0beit

Link to comment
Share on other sites

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Globální moderátor

 

takto sa opitat ked vojdem do obchodu Binca... tak mi to da ban za Interior ale nie som cheater... ako to opravit.... iba Interior na zaznamenat cheaterov ktorý vojdu do miestnosti portom

slovenčina ti nič nehovorí?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

 

píšem na mobile a tam sa na kkt píše :d

Ja píšem na mobile skoro stále keď som na PC tak pozerám iba chat, ale aj tak sa snažím písať po slovensky.... Každý sa vyhovára na to "ale ja pysem na mobyle" pričom to je úplná blbosť.. To že už je niekto lenivý a nechce sa mu písať normálne a vypadať ako negramotný blbec je už druhá vec.....

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ja píšem na mobile skoro stále keď som na PC tak pozerám iba chat, ale aj tak sa snažím písať po slovensky.... Každý sa vyhovára na to "ale ja pysem na mobyle" pričom to je úplná blbosť.. To že už je niekto lenivý a nechce sa mu písať normálne a vypadať ako negramotný blbec je už druhá vec.....

A ty musíš písať zbytočne veci, ktoré sa netýkajú témy? Ako píše je jeho vec, ty mu máš len pomôcť. Možno má problémy s gramatikou.

 

Skúsil si zmeniť ten riadok, čo som ti napísal? Keď meníš interiér hráča, meníš aj jeho pozíciu (teleportuješ ho)?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

A ty musíš písať zbytočne veci, ktoré sa netýkajú témy? Ako píše je jeho vec, ty mu máš len pomôcť. Možno má problémy s gramatikou.

 

Skúsil si zmeniť ten riadok, čo som ti napísal? Keď meníš interiér hráča, meníš aj jeho pozíciu (teleportuješ ho)?

 

len takých ľudí je tu viac(a niesom si istý či je to náhoda)..... Ako píše je jeho vec? No fajn tak všetci začnime písať namiesto i y a namiesto y i...... Však je to naša vec.. Vôbec tu niesu ďalší ľudia ktorý to po nás čítajú....

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ked normalný hráč vojde do miestnosti cez zlty pickup alebo čo to je tak nemalo by ho to zabanovat...... ale ak hráš sa portne do miestnosti cez Sobeit tak ho ma zabanovat....

Len toto nemam kde vlozit...

 

AC_BS_SetPlayerInterior(playerid, intid)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Do OnGameModeInit()

DisableInteriorEnterExits();

A v scripte namiesto SetPlayerInterior() používaj AC_BS_SetPlayerInterior(playerid, intid)

A potom to AC_BS_SetPlayerInterior kde vložím...

 

 

 

co kdyby si sem poslal i kod toho anticheatu ?

ac_-_balkan_security_v0.8_r1english.zip

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...