Jump to content
  • 0

pomoc Opuštěni souřadnice


Lukas4076

Dotaz

Zdravím, lidičky měl bych na váš takový menší dotaz dá se udělat když vstoupím na určitou pozici tak ze se zobrazí infobox a bude tam pořád a pak když opustím určíte souřadnice tak aby ten infobox zmizel. Teď to mam udělané na timer ale ten se pokaždé obnovuje tím pádem když jsem na pickupu tak porad infobox skáče. Za jakoukoliv radu děkuji.     Za gramatiku se předem omlouvám

 

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Globální moderátor

Mám pre teba menší trik aj ja som ho raz použil keď som ešte začínal.. Keď budeš chcieť infobox zobraziť použi funkciu if(IsPlayerInRangeOfPoint.... .... A do nej daj zobrazenie infoboxu) range nastav na 1 takže ak tam vstupis zobrazí sa infobox.. Teraz miznutie znova použi funkciu if(IsPlayerInRangeOfPoint...... Ale range daj 2 teda...

 

ak hráč bude v range 1 infobox sa zobrazí až odíde a prekročí hranicu 2 tak to zmizne.....

 

Alebo if(!IsPlayerInRangeOfPoint,playerid,1,x,y,z) ak hráč nebude v range od toho bodu tak to zmizne

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mám pre teba menší trik aj ja som ho raz použil keď som ešte začínal.. Keď budeš chcieť infobox zobraziť použi funkciu if(IsPlayerInRangeOfPoint.... .... A do nej daj zobrazenie infoboxu) range nastav na 1 takže ak tam vstupis zobrazí sa infobox.. Teraz miznutie znova použi funkciu if(IsPlayerInRangeOfPoint...... Ale range daj 2 teda...

 

ak hráč bude v range 1 infobox sa zobrazí až odíde a prekročí hranicu 2 tak to zmizne.....

A nebude se ten infobox obnovovat když tam budu ? Na tom pickupu ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

A nebude se ten infobox obnovovat když tam budu ? Na tom pickupu ?

 

myslím že nie... Ja keď som to vtedy použil bolo to na textdraw.... Takže skús..

ale pickup použi iba na okrasu.... Tieto kontroly ak tam je hoď do onplayeruptade napríklad..... Vytvor pickup ale ak ho zoberie nič sa nestane.. Do onplayeruptade hoď kontrolu tých pozicií a všetko pôjde..možno by sa to dalo aj jednoduchšie ale je už polnoc a mne zatvára viečka takže mozog nieje schopný pracovať

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...