Jump to content

pomoc Help(nepripojím sa do hry)


8eep

Recommended Posts

Zdravím,

Mám taký problém so samp,keď sa chcem pripojiť na svoj server tak to nič nespravý tak skrátene kliknem na Connect a nič nič sa nestane...neviete v čom je problém

P.S - Server aj SAMP clienta som už skúšal preinštalovať a nič

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, zkus 
- jiny crack
- reinstalovat hru
- stahnou klienta 0.3x
- zkus zmenit komtabilitu. Klikni pravym tlacitkem na zastupce na plose - komtabilita - Windows 7

Link to comment
Share on other sites

Jestli ti někdy (předtím) SAMP šel, tak smaž složku "SAMP" v 'GTA User Files' a pak reinstall sampu... Mě to vždy pomůže.

áno išiel v pohodičke vyskúšam všetko čo ste povedali a dám vedieť

skúšal som všetko čo ste mi poradili ale teraz mi to súšta singleplayer toto sa mi stávalo keď som mal zlý crack ale už som ich viac obmenil a stále nič

a hlavne nechápem tomuto: http://prntscr.com/47g2ky nikdy som 2 zložky nemal ja neviem čo je s tým..najlepšie je keď nainstalujem gta hneď tam je aj SAMP to myslím tak nebolo..

Link to comment
Share on other sites

Pokud se ti spouští Singleplayer, tak jsou jen dvě příčiny... Vadný crack nebo máš špatnou verzi GTA:SA, SA:MP funguje jen na základní 1.0 US (Pokud se tedy nepletu :) )
Ty dvě složky mohli vzniknout tím, že jsi hru instaloval 2x na dva různé disky, jelikož ikdyž nainstaluješ hru např. na disk E tak se ti ta složku vytvoří na disku C ať děláš co děláš :)
Je to stará chyba ale naprosto v ničem to neškodí. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...