Jump to content
  • 0

pomoc GM


SamerLP

Dotaz

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ďakujem a ešte stiahol som si toto: http://pawno.cz/files/file/186-street-life-577-original-by-lyrics/

a chcem do dať do .amx a nejde to píše tento jeden error: 

 

C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(13) : fatal error 100: cannot read from file: "dini"
 
Ak by vedel niekto riešenie napíšte prosím. 
Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

ďakujem a ešte stiahol som si toto: http://pawno.cz/files/file/186-street-life-577-original-by-lyrics/

a chcem do dať do .amx a nejde to píše tento jeden error: 

 

C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(13) : fatal error 100: cannot read from file: "dini"
 
Ak by vedel niekto riešenie napíšte prosím. 

 

#include <dini>
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

Aha okey dal som ho tam ale teraz píše tento error:

 

C:\Users\Samerko\Desktop\PAWNO\include\dini.inc(24) : fatal error 100: cannot read from file: "dutils"

 

ako som už písal v minulom tvojom topicu.. Potrebujes pomôcť aj s nasadením plienky... Čo si nesvojprávny? Nevieš na čo slúži internet a google? Načo čakať kým mi niekto odpovie keď môžem cely ten error hodiť do googlu a nájde mi 89 riešení ako to opravim?

 

zabil si si 2 hodiny tvojho "drahocenneho" času len preto že nevieš pracovať sám

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Super, len nechápem stále hádže iný a iný error prepísal som len názov módu a hneď: 

C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(1904) : error 017: undefined symbol "INFINITY"
C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(1923) : error 017: undefined symbol "Smashed"
C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(2078) : warning 202: number of arguments does not match definition
 

 

ako som už písal v minulom tvojom topicu.. Potrebujes pomôcť aj s nasadením plienky... Čo si nesvojprávny? Nevieš na čo slúži internet a google? Načo čakať kým mi niekto odpovie keď môžem cely ten error hodiť do googlu a nájde mi 89 riešení ako to opravim?

zabil si si 2 hodiny tvojho "drahocenneho" času len preto že nevieš pracovať sám

Ja by som to aj dal vyhľadať ale neviem pod jakým slovom. 

 

//EDIT: error: C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(1923) : error 017: undefined symbol "Smashed" vyriešený aj C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(1904) : error 017: undefined symbol "INFINITY"

ale ešte ten jeden a zobrazuje teraz: error 035: argument type mismatch (argument 1)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

 

 

Super, len nechápem stále hádže iný a iný error prepísal som len názov módu a hneď:

C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(1904) : error 017: undefined symbol "INFINITY"

C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(1923) : error 017: undefined symbol "Smashed"

C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(2078) : warning 202: number of arguments does not match definition

 

 

 

Ja by som to aj dal vyhľadať ale neviem pod jakým slovom.

 

žeby si skúsil skopirovat ten error a prilepiť do vyhladavaca?? :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

to som spravil vyriešil som tým 2 errory a ďalší je: error 035: argument type mismatch (argument 1)

 

v riadku mám: 

format(way, 256, "%s/test%d.%04dp", foldername2, random("INFINITY"), random(10000));


Nie je tu na pawne nejaký mód prosím bez errorov? lebo skúšal som ďalší a samé errory. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

 

to som spravil vyriešil som tým 2 errory a ďalší je: error 035: argument type mismatch (argument 1)

 

v riadku mám:

format(way, 256, "%s/test%d.%04dp", foldername2, random("INFINITY"), random(10000));

 

Nie je tu na pawne nejaký mód prosím bez errorov? lebo skúšal som ďalší a samé errory.

 

všetky módy sú bez errorov... Všetky sú spravene dobre.. To je tvoja chyba že ich nevieš nastaviť,upravovať a že ti chýbajú veci ktoré potrebujes k tomu...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

všetky potrebné veci k tomu už som si stiahol tak nechápem a stále toto píše: 

C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(1904) : error 001: expected token: "-string end-", but found "-identifier-"
C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(1904) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(1904) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(1904) : fatal error 107: too many error messages on one line
 
a na riadku 1904 je len toto: 
format("way, 256, "%s/test%d.%04dp", foldername2, random(INFINITY), random(10000)");
 
a ty hovoríš že nemám naištalované a tak... a že to je bez errorov potom prečo mi píše error že je v tomto riadku keď to je bez errorov.
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

 

 

všetky potrebné veci k tomu už som si stiahol tak nechápem a stále toto píše:

C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(1904) : error 001: expected token: "-string end-", but found "-identifier-"

C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(1904) : error 029: invalid expression, assumed zero

C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(1904) : error 029: invalid expression, assumed zero

C:\Users\Samerko\Desktop\SL577.pwn(1904) : fatal error 107: too many error messages on one line

 

a na riadku 1904 je len toto:

format("way, 256, "%s/test%d.%04dp", foldername2, random(INFINITY), random(10000)");

 

a ty hovoríš že nemám naištalované a tak... a že to je bez errorov potom prečo mi píše error že je v tomto riadku keď to je bez errorov.

 

vieš čo je zaujímavé.. Teraz som si stiahol ten streetlife.... A dal som to compilovat.. Zaujímavé žiadny error :o

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

 

kde si stiahol pawno alebo pawno ma viac verzii? lebo nechápem vôbec prečo mi píše tieto errory a čo zmanenajú.

.. Oh bože pawno je pribalene k serveru

ktorý nájdeš na official sa-mp stránke 0.3z

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...