Jump to content

PaySafeCard to Paypal


House

Recommended Posts

Zdravím, dnes sa mi stalo taká vec že som sa trepal 30 km do mesta aby som si kúpil jednu Paysafecard v Tipos za 10€. Ale ked som prišiel domov, zadal domenu .net ktorú som chcel si kúpiť a došlo mi že hosting nepodporuje PSC. Nepozrel som si zo začiatku, lebo som si myslel že to podporovať bude ked sa všetko platí skoro cez Paypal/PSC. :)

 

Tak sa pýtam niekoho, nevymenil by niekto PSC za Paypal? By mi poslal peniaze a ja by som mu dal nepoužitý kod ktorý mám na listu ako je napr. v obchode kde je vyučtovanie.

 

Bol by som rád ak by sa niekto ozval. :) Lebo je to dôležité aby som tú domenu zakúpil.

 

Dakujem. :)

Link to comment
Share on other sites

http://postimg.org/image/cin64t3pv/

 

Tu je fotka toho že som to vážne zakúpil. Bolo to kúpené 30.5 (včera) a hned ešte v ten deň som napísal aj tu na forum. Je to len účtenka ako pri nákupe v potravinách... kod je na druhom papieriku. Je tam všetko aj zakúpenie, cena atd..  Predajňu (číslo) + Mesto som vymazal. 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

áno hádajte sa tu :d :D každopádne... aj keby niekto pristúpil na tvoj návrh vymeniť PSC za PP tak musíš daj kód ako prvý ty.... potom si musíš nájsť niekoho kdo ťa neoklame ..... najlepšie by si urobil keby si tu PSC predal niekomu známemu ( ak chodíš do školy a nejaký tvoj spolužiak hrá hry tak mu ju predaj) ... to je rada odomňa

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Blyster:  ale starký... neser. 

 

Chodím do školy, ale nikto to nekúpi, lebo nikto nemá paypal. 

tak ešte raz kámo...... predaj to spolužiakovi za 10 eur v hotovosti ... a potom si následne doby PP .... 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ja to chápem, ale ja chcem hned na PP. A paypal nemám prepojený s účtom. 

tak žeby si si ho prepojil?..... a vôbec keď máš účet tak si nemôžeš zaplatiť tú faktúru prevodom?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

No lenže ja som momentálne na suchu.. Mam tam pár eur, ale nie na domenu + webhosting.

 

 

tak to už je iný problém

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...