Jump to content

script Warps System by Mugisek


MGSTR

Recommended Posts

Warps Systém

Verze : 1.0

Vytvořil : Mugisek


Příkazy :


/lv /ls /sf

/letistels /letistelv /letistesf

/warpsinfo /warps

/driftlv /driftsf

/autoskolalv /autoskolasf /wang


Kde soubor stáhnu ? 
                                      
 
Bude se systém nadále vyvíjet ? Ano, bude. Chystají se další warpy.
 
Bude se poskytovat i .pwn ? Ne, nebude
 
Budu rád za hodnocení, nejsem žádný zkušený pawner, jsem začátečník. Proto začínám FilterScripty.

Link zmazaný

Téma porušuje pravidlá. Link je na externé uložisko a nie na súbory tu na pawne. + Chýbal zdrojový kód (PWN súbor)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, teší ma že je tu nováčík, som rád za taký záujem ľudí k pawnu ale mám jednu pripomienku, no vlastne viac.

 

Ak sem niečo zdieľaš ako nám užívateľom a iným, musíš priložiť aj .pwn súbor

Už existujúce príkazy sú také oničom, prečo nevyskúšať dynamic warp systém, ktorý som vytvoril? http://pawno.cz/files/file/148-dynamic-warp-system/

inak na prvú prácu celkom fajn, neboj naučíš sa :) stačí skúšať a chcieť

 

určite skúšaj ďalej :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, teší ma že je tu nováčík, som rád za taký záujem ľudí k pawnu ale mám jednu pripomienku, no vlastne viac.

 

Ak sem niečo zdieľaš ako nám užívateľom a iným, musíš priložiť aj .pwn súbor

Už existujúce príkazy sú také oničom, prečo nevyskúšať dynamic warp systém, ktorý som vytvoril? http://pawno.cz/files/file/148-dynamic-warp-system/

inak na prvú prácu celkom fajn, neboj naučíš sa :) stačí skúšať a chcieť

 

určite skúšaj ďalej :)

a to si jako myslíš že hned každy se pose*e ztvéhu Dynamic warp systemu a to seš fakt tak ubohej že Tvůj File musíš spamovat po topiku začátečníka ? Tak vím o tobe ledacos ale todle jsem si o tobe nemyslel...

Link to comment
Share on other sites

wilszon pozri, to že si ojebal jedno malé decko a som mu poradil čo má robiť neznamená že tu budeš na mňa nadávať, poradil som mu normálne čo by som ja v takomto prípade spravil. išlo mi o to, chcel som iba chlapcovi ukázať že takýchto warpov existuje milión a že určite dokáže viac len sa treba snažiť

Link to comment
Share on other sites

wilszon pozri, to že si ojebal jedno malé decko a som mu poradil čo má robiť neznamená že tu budeš na mňa nadávať, poradil som mu normálne čo by som ja v takomto prípade spravil. išlo mi o to, chcel som iba chlapcovi ukázať že takýchto warpov existuje milión a že určite dokáže viac len sa treba snažiť

 

Je fakt že ten tvůj script nemůsíš všude dávat... Já se chci normálně naučit s pawnem, je mě jedno že jich jsou miliony, prostě je to pro mě dost velký pokrok když jsem to udělal. Chtěl jsem to jenom publikovat kdyby se to někomu hodilo.

Link to comment
Share on other sites

fasa no teraz sa tu ešte začneme hádať

 

  • Vloženo: čec 24 2013 16:29:26

 

inak to nevkládam všade len ti chcem povedať, že na takéto warpy sa vykašli a skúšaj viac lebo máš na to, chcem len vám ukázať, že sa všetko dá len treba chcieť a snažiť sa -.-, si asi prvý ktorému tento FS zdieľam, nejde mi tu o reklamu -.- mám vieš kde to čo som vytvoril ...

Link to comment
Share on other sites

fasa no teraz sa tu ešte začneme hádať

 

  • Vloženo: čec 24 2013 16:29:26

 

inak to nevkládam všade len ti chcem povedať, že na takéto warpy sa vykašli a skúšaj viac lebo máš na to, chcem len vám ukázať, že sa všetko dá len treba chcieť a snažiť sa -.-, si asi prvý ktorému tento FS zdieľam, nejde mi tu o reklamu -.- mám vieš kde to čo som vytvoril ...

 

 

Hádat se tu určitě nebudeme. Prostě mě to přišlo takové lehčí, tak jsem to udělal. 

Link to comment
Share on other sites

Každý raz začínal,poradím ti,púštaj sa do trocha zložitejších scriptov a uvidíš ako rýchlo sa začneš zlepšovať.

Hovorím ti to z vlastnej skúsenosti.

Link to comment
Share on other sites

Každý raz začínal,poradím ti,púštaj sa do trocha zložitejších scriptov a uvidíš ako rýchlo sa začneš zlepšovať.

Hovorím ti to z vlastnej skúsenosti.

 

Už něco plánuji, děkuji za radu :)

Link to comment
Share on other sites

wilszon pozri, to že si ojebal jedno malé decko a som mu poradil čo má robiť neznamená že tu budeš na mňa nadávať, poradil som mu normálne čo by som ja v takomto prípade spravil. išlo mi o to, chcel som iba chlapcovi ukázať že takýchto warpov existuje milión a že určite dokáže viac len sa treba snažiť

 

aha takze vlastne on o tobe zdenek nepsal ze siho ojebal o 500kc? Ja mam takovej pocit ze. To o tobe psal na crewu.. A zato ze on si to smazal ja nemuzu...

Link to comment
Share on other sites

Poradim ti, ked budes davat .pwn tak ti aj ludia poradia co a ako zelpsit v kode :) Mozno by to chcelo kratsie prikazy, ale pokracuj, urcite sa zlepsis, si a dobrej ceste ;)

 

 

Ale vzdy je lepsie ak das od FS aj .pwn, nemusis tu prikladat subor, staci to dat na pastebin :)

Link to comment
Share on other sites

nie to písal jeho kamarát, ktorý s týmto scriptom nemal spoločné, zdenek dostal plne funkčný script čo chcel, otestovaný, všetko v pohode šlo ešte sme to testovali aj na normálnom servere a videl že ide, len jemu to robilo problémy ... zaplatil, dostal čo chceš a fungovalo to ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...