Jump to content

ostatní Výmena meny na gopay[CZ]


LukyART

Recommended Posts

Čauko. Hľadám človeka z Českej republiky, ktorý by bol ochotný mi premeniť čiastku z Eur na Czk na GoPay. Pýtal som sa podpory či mi to oni nemôžu premeniť, napísali, že nie. Tak hľadám tu niekoho kto by mi to sprostredkoval. Prebiehalo by to klasicky len s overením. Napr. Cez TeamViewer si overiť či daný človek má toľko peňazí na GoPay a on zase mne. Ak by sa niekto našiel, poslal by som mu o niečo viac. Potreboval by som čiastku 90kč . Ja by som poslal 4€. Ak sa niekto nájde písať do PM tam sa nejako dohodneme ako to vyriešiť. To je všetko.

 

Pre Čechov, ktorí nevedia po slovensky alebo majú problémy zo slovenčinou:

 

 

Čauko. Hledám člověka z České republiky, který by byl ochoten mi proměnit částku z Eur na Czk na GoPay. Ptal jsem se podpory či mi to oni nemohou přeměnit, napsali, že ne. Tak hledám tu někoho kdo by mi to sprostredkoval. Probíhalo by to klasicky jen s ověřením. Např. Přes TeamViewer si ověřit zda daný člověk má tolik peněz na GoPay a on zase mně. Pokud by se někdo našel, poslal bych mu o něco více. Potřeboval bych částku 90kč. Já bych poslal 4 . Pokud se někdo najde psát do PM tam se nějak dohodneme jak to vyřešit. To je všechno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...