Jump to content

hledám Hráče LoL do týmu


DmG

Recommended Posts

Zdravím :)

 

Nedávno jsme se v klanu rozhodli přidat další hru/tým. Protože League of Legends je docela oblíbená hra tak chceme zkusit jak se to uchytí. Chceme hrát především pro SRANDU! Nehledáme nikoho kdo pořád nadává, obviňuje ostatní z prohry apod.

 

Hrajeme pod klanem "new World order", TAG "nWo", ale jelikož tento je na EU WEST již zabrán tak se hraje pod TAGem "LnWo".

Hledáme 2-3 hráče a to: Junglera, AD carry a jednoho, který by zastupoval kdyby někdo nemohl přijít :)

 

Na webu je udělaná jen tabulka v members :) Nebudeme zatím dělat nový web, je to jen na zkoušku :)

Jméno si nebudete muset měnit jelikož když se hraje v týmu tak se TAG automaticky přidává před jméno!

 

 

 

Hledáme: Junglera, AD Carry a někoho kdo by zastoupil v době nepřítomnosti člena

Musíte hrát na EU WEST

Mít min. 30LvL

Aspoň 2 full rune page

A dobré chování

 

 

Nejsme žádní profíci, ale hrát umíme :)

 

Kdo by měl zájem napište mi do SZ tady na webu, ve hře "AlwaysVlozka" nebo na klan web (v podpise) !

Link to comment
Share on other sites

Dlhšie si už hľadám tiež nejaký tým ale nevyhovuje mi ani jedna vec z toho čo si tu napísal..

Ten TAG bleeee.. také sračky mať v mene.. a hrávam iba Fighter/Support väčšinou mid alebo solo TOP..

Pridal by som sa jedine kebyže hrávate dominion :)

Link to comment
Share on other sites

TAG tam je jenom aby se poznalo, že patříme pod tento klan a nemyslím si, že by CL dovolil změnu TAGu :)

Mid i Top je již sice obsazený, ale mi nedělá problém se přesunout na ADc :)

Mapy budeme hrát podle nálady :) Pokud se nás sejde málo tak si zahrajem TT pokud nás bude 5 tak se už jenom domluvíme jestli Summoners Rift nebo Dominion, ale priorita bude samozřejmě SR, protože tam se čeká cca 3-4min. Posledně jsem čekal na dominion 25min :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...