Jump to content
  • 0

pomoc Inteniery


Smogy

Dotaz

Zdravím,

 

našel jsem tady jeden příspěvek (návod) na intenier ale je starší a nejdou tam obrázky. Chtěl bych se zeptat jak dát intenier do domu a kde si to vyberu přímo. A jestli chci do něho potom vstoupit tak musím dělat něco v pawnu nebo jak? :) Děkuju za každé odpovědi

Link to comment
Share on other sites

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Na zmenu interiéru používaš funkciu SetPlayerInterior(playerid, ID_INTERIERU);

Miesto druhého parametru si dáš ID interiéru ktoré chceš mať (ID 0 je normálne mesto)

Tú funkciu si potom dáš kam chceš napríklad do pickupu, príkazu ... je to na tebe

Zoznam všetkých IDčiek interiérov nájdeš na www.wiki.sa-mp.com

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Když to budu chtít do pickupu tak potom jak na to? a ješte jak to dát aby se dalo prostě vstoupit že se ukáže dialog jak na to najedu a tam bude "vstoupit" (jsem začátečník v pawnu).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Preštuduj si niečo o funkcií CreatePickup, public OnPlayerPickUpPickup a ešte dialogy.

Môžeš použiť aj QWERov systém ale všetko nájdeš aj s ukážkami na wiki ;)

 

a máš to aj v blbej kategorií.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

a máš to aj v blbej kategorií.

Nevím proč bych to měl mít v blbé kategorii když to patří ten intenier do map editoru i ;) + v návodech pro map editor je starší příspěvek s intenierama :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Patrí to do Pawno/help pretože interiéry sú už v samp dané a tvoje otázky sú: ako spraviť dialog a pickup aby sa mi zmenil interiér ... a ten príspevok ktorý myslíš je niečo úplne iné ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...