Jump to content

ostatní Prázdniny!


ApoWo

Recommended Posts

Zdravím! Všetci vieme, sú tu prázdniny. Vedeli sme, že niekto túto tému založí. Všetkým vám prajem prázdniny plného oddychu, slnka, voľnosti a zábavy! Dúfam že vyjde slnko :)

 

A teraz taká otázka. Čo robievate cez prázdniny? Idete do tábora? Na brigádu? Aký je váš denní kolobeh (cyklus)? Ja normálne vstávam veľmi skoro, keďže som na to naučený. Najprv vylihujem v posteli a rozmýšľam nad hlúpostami, potom idem nakŕmiť zvieratá, nanosiť drevo atď. Potom sa celý deň nudím, idem do školy, hrám na PC, bicyklujem sa atď. Občas ideme niekde na dovolenku alebo do zahraničia za rodinou.

 

Ako idete stráviť prázdniny vy? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja pojdem 1 mesiaci do Svajčiarska zarobit si na brigade kde mam na 1h 6€ a budem pracovat 5h, 2 mesiac budem opravovat motorky co mi donesu opravit aj si + zabobim daju mi € alebo min 2l benzinu :)

To je moje :)

Link to comment
Share on other sites

Ja zas mam na pláne opraviť dvor, spraviť regál všetko... celú "šopu" :d A tak s kamarátmi stanovaačky, večerné pijatiky... ako dneskaa........... ešte teraz sa ami nechce písať, sa musim sustrediˇt preťožťe budem pisať ako magor... ale :d

 

 

Chcete foto mojeje garáže? Vas šľak trafí... taky bordel

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...