Jump to content
  • 0

pomoc Pomoc :


vopojtepek

Dotaz

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mno nepochopil som ani jedno :( lebo ja stále robím na tom FS co si mi s ním radil tiež a keď klikne v dialogu ze kúpit a nemá dostatok peňazí tak nech mu napíše že Nemá dostatok penazí

Link to comment
Share on other sites

  • 0

#define HaveNotMoney(%1,%2) if(GetPlayerMoney(%1) < %2) return SCM(%1,-1,"Nemas dostatok penazi") // z HS od QWER-a
COMMAND:prachy(playerid, params[]) // zcmd
{
new id,money; // premenné
if(sscanf(params,"ii",id,money)) return SCM(playerid,-1,"Použi: /prachy [id ] [prachy]"); // funkcia od Y_less-a (je potrebné mať buť ten stock čo hádzal kolega vyššie, alebo plugin sscansf2, nájdeš na ofiko fórku)
if(IsPlayerConnected(id)) // ak je pripojený hráč so zadaným id
{
if(id != playerid) // ak sa id, ktoré bolo zadane v príkaze (parameter 1) nerovná hráčovi ktorý posiela prachy
{
HaveNotMoney(playerid,money); // preverý či má toľko peňazí ako zadal v príkaze, ak nemá tak vypíše správu že nemá
GivePlayerMoney(playerid,-money); // odpočítame hráčovi ktorý posiela prachy
GivePlayerMoney(id,money); // pripočítame hráčovi ktorému ich chceme poslať (parameter v prikaze)
}
}
return 1;
}

/EDIT: pridal som popis, kedže údajne začínaš s pawn (možno som to vysvetlil tak, že to nepochopíš, ale čo už, neviem vysvetľovať)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A include sscanf ? Zbytočne sem napíše ďalší primitívny komentár.

No vidíš že sa to dá :)

Čítaj čítaj a znova čítaj ak si slepý

if(sscanf(params,"ii",id,money)) return SCM(playerid,-1,"Použi: /prachy [id ] [prachy]"); // funkcia od Y_less-a (je potrebné mať buť ten stock čo hádzal kolega vyššie, alebo plugin sscansf2, nájdeš na ofiko fórku)

Buď použiješ stock(bez pluginu) alebo ten plugin (aj s include)

namiesto aby si napísal toto do googlu http://bit.ly/1awnkuA tak sem píšeš nezmysly

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...