Jump to content

script Mobilní telefon


Piccaso

Recommended Posts

Mobilní telefon

 

Dobré dopoledne, vytvořil jsem pro vás další FilterScript a tentokrát je to mobilní telefon přes ClickableTextDraw. Mobilní telefon spustíte ve hře napsáním příkazu /mobil a ukončíte ho napsáním příkazu /kmobil. FilterScript vám dávám včetně pwn, jelikož jsem udělal čtyřpoložkové menu, kde si do položek můžete navolit jednotlivé akce (co budou prodávět) a přejmenovat si je. Přeji příjemnou zábavu :)

 

Script si můžete libovolně upravovat, nevadí mi to.

 

Video zde:

 

http://www.youtube.com/watch?v=FmJzeyFq3KE&feature=youtu.be

 

 

Download zde:

http://pawno.cz/file...obilni-telefon/

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Pekne :d mohol si pridat do tych poloziek napr adresar spravy atd napady :d

 

btw to t-mobile si zabil

 

Položky v menu jsou volné záměrně, člověk, který bude upravovat script si do nich zvolí svoji akci, kterou budou provádět.

Link to comment
Share on other sites

Aspoň keby sa vyvolal nejaký public po kliknutí na to tlačítko... A počul si už o PlayerTextDraws ?

 

Samozřejmě, že jdou použít i PlayerTextDraws, ale v podstatě je to úplně jedno. Dal jsem sem script, který si uživatel může libovolně upravit, k tomu také slouží kolonky v menu. Mohu udělat script, na kterém strávím x dní, ale vůbec nevím proč bych to pro tyto účely dělal, jelikož mě nemotivuje žádná finanční odměna, nýbrž podělit se o nápad s ostatními. Vytvářím pro lidi právě tyto scripty, které si mohou rozšířit dle svého. Přečti si znovu, že kolonky v menu slouží na libovolnou úpravu. Tudíž nevím proč si na takto triviálním scriptu mastíš ego...

Link to comment
Share on other sites

Cez CallLocalFunction si mohol aspoň vyvolať nejakú funkciu po kliknutí na item. Inak si myslím, že je to fajn pre tých čo sú leniví si "natextdrawovať" mobil :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Znovu si přečti, že kolonky v menu jsou volné právě pro tento účel, tudíž jsem jim nepřiřadil žádnou akci pro výběr a nechal volné.

 

Tvá slova: "Aspoň keby sa vyvolal nejaký public po kliknutí na to tlačítko..."

 

-> Po kliknutí na tlačítko si uživatel navolí svoji akci, kterou potřebuje.

Link to comment
Share on other sites

Vůbec se tu nebavím o funkci jestli si to z mé odpovědi nerozpoznal, jinak už z tvých nesmyslných odpovědí a vytváření hádek jsem si udělal obrázek o tvé neschopnosti, tudíž nevidím v debatě s takovýmto člověkem další smysl :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...