Jump to content

pomoc [HELP]IMGtool


BUGU

Recommended Posts

Čau,chtěl bys si trochu poupravit skin CJ jak txd tak i dff,ale v IMGTool mi to nenašlo ten skin

dával sem cj.txd i cj.dff nevíte co s tím?Nebo je to jinej název?

Link to comment
Share on other sites

BuGu tam ani není CJ.txd ani dff ale playerclothes.txd a tak dále ... To si otevři v player.img a ty soubory co si stahnes tam začneš nahrazovat takže třeba budeš mít staženo několik souborů a třeba tam bude playertorso.txd tak si najedeš na ten program otevřeš player.img dáš find tam napíšeš to co chceš nahradit v našem případě dejme tomu ten playertorso.txd tak klikneš na to dáš replace a nahradíš to tím staženým souborem no.-.-.- a takhle budeš pokračovat dál u všech souborů :)) není to těžké

Link to comment
Share on other sites

no kdbych třeba měl maccer.txd a dff a to bych chtěl nahradit na cj tak to stačí nahradit jakýmkoliv souborem v tom player.img a skin bude jinej??

no.... pokud najdeš v img tool shodu s timhle souborem tak to ti nehradí nějakého Peda... což pokud bys to chtěl nahradit za někoho z Gangu tak to přejmenuj na fam1.txd a fam1.dff :)) jinak na CJ musíš stahovat jiný soubory většinou jich je tam aspoň 5-6 x)
Link to comment
Share on other sites

no.... pokud najdeš v img tool shodu s timhle souborem tak to ti nehradí nějakého Peda... což pokud bys to chtěl nahradit za někoho z Gangu tak to přejmenuj na fam1.txd a fam1.dff :)) jinak na CJ musíš stahovat jiný soubory většinou jich je tam aspoň 5-6 x)

Aha,já sem našel v gta3.img player.dff a player.txd a dal sem replace vla3.dff a vla3.txd a cj se mi nezměnil jen vypadal jak mutant,prostě se mu změnila textura,takže když "player" přepíšu do vla3,tak budu mít automaticky ten skin vla3? =D To se mi jako přeskinuje,že mě ostatní hráči na multiplayeru uvidí jako cj,při tom jen já sám uvidím jinej skin?Zní to tak jednoduše,takže ani nepotebuju si stahovat do počítače ty skiny který chci nahradit za jinej,stačí když přepíšu?. =D Jestli jsem správně pochopil. :d

Link to comment
Share on other sites

no hele třeba pro přiklad si stáhneš skin Lary Croft :d a budeš to chtít nahradit za Sweeta ... ty soubory se budou jmenovat dejme tomu Lara.txd Lara.dff a

ty si je dáš na plochu označíš oba a dáš Sweet takhle to přejmenuješ pak si najedeš v gta3.img na sweeta a nahradíš je těma souborama co sis přejmenoval je to jednoduché a ano v MP můžeš mít jiný skin ale ostatní lidi uvidí originální :)

 

BTW::: už jsem ti psal že na změnu CJ je toho víc najeď si na gtainside.com dej San Andreas pak Skins CJ a stahuj to si otevřeš v player.img

a nahrazuješ si soubory psal sem že jich je tak 5-6 playertorso.txd ti nahradí tělo .-..face obličej a tak dále chápeš to už trošku ? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...