Jump to content
  • 0

pomoc Gangy


Skiler

Dotaz

Ahoj světe pawna, doufám že alespon tu mi někdo pomůže.

 

Měl bych takovou otázečku okrem gangů jak je již poznat z názvu..

 

jde o to že bych chtěl s kamarádem na server Gangy něco jako WTLS akorát v tom že pokud daný člověk vstoupí na území bude tam třeba checkpoint na něj vlezu a dá mi to na výběr ["Útok-Ukončit Útok"] bylo by možné toto udělat popřípadě mě kontaktovat a pomoci? + aby se začal odpočítávat čas

 

Předem děkuji pokud mi někdo pomůže..

Pr0SkilerPr0F

Link to comment
Share on other sites

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

sem tupej a nepochopil sem tě :d

že prostě vleze do pickupu a zobrazí se mu dialog ??

 

Vlezeš do chechpointu a ukáže se ti dialog [útok-ukončit útok] , jinak si mě pochopil správně :d

+ bylo by dobré aby se u toho začal odpočítávat čas.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nevšímej si publiců blbě to napíšu

new PICK;

do OnGamemodeInit

{

PICK = CreatePickup(1312,1,y,x,z);

return1;

}

Do OnPlayerPickuPickupid

{

if(pickupid == PICK)

{

ShowPlayerDialog(playerid,10,DIALOG_STYLE_LIST,"Název","Nevím\nNevím2,"Ok","Zrušit");

}

 

Do OnDialogResponse

{

if(dialogid == 10)

{

if(response)

{

if(listitem == 0)

{

SendClientMessage(playerid,BARVA_TVOJE,"Trololo");

}

if(listitem == 1)

{

SendClientMessage(playerid,BARVA_TVOJE,"Trololo2");

}

}

}

takto dialog :d

nebo

do OnGamemodeInit

{

PICK = CreatePickup(1312,1,y,x,z);

return1;

}

Do OnPlayerPickuPickupid

{

if(pickupid == PICK)

{

ShowPlayerDialog(playerid,10,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Název","Trololo,"","Zrušit");

}

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Toto udělat umím, spíše potřebuju celý gangový systém :d

 

Názorně napíšu : Prostě je jeden člověk z gangu přijde na cízí území a chce ho zabrat ale musím vejít na určitý checkpoint v tom území a oběví se mu dialog s Utok a Ukončit útok jak mile by dal útok tak aby se začal odpočítávat čas př : 30sekund a poté co území by zabral dostal by odměnu třeba 900$ .. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Timer :d udělej jak vleze do teho pickupu tak se mu zobrazí třeba ten MSGBOX tam se mu to napíše a potom si udělej timer na tych 30 seknud

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No dobře myslel sem že to stačí stručně napíšu to v bodech :d

 

- Území

- Checkpoin

- člověk

- čas

- prostě nice

 

jinak řečeno do detailu a znovu :d -- Já člověk budu třeba z Yakuzi a chci zabrat 1 území od ruské MAFIE tak vejdu na to území bude tam někde checkpoint, ale aby se zobrazoval pouze pro hráče z jiného gangu jak mile na něj člověk vejde tak aby se mu otevřel tedy dialog , s útok a ukončit útok jak mile by klikl na útok tak by se zapl timer s odpočítáváním 30ti sekund + by blikalo dané území červeně a nějakou barvou a kdybych ho zabral tak by to mělo barvu Yakuzi , kdybych dal třeba útok a potom ukončil při 20ti sekundách tak aby se útok zrušil nebo popřípadě aby se zrušil sám jak mile odejdu z toho území na které útočím no a jak mile ho zaberu tak aby dostal odměnu 900$ , je to takto dosti dobře pochopitelné ? :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

a znovu :d -- Já člověk budu třeba z Yakuzi a chci zabrat 1 území od ruské MAFIE tak vejdu na to území bude tam někde checkpoint, ale aby se zobrazoval pouze pro hráče z jiného gangu jak mile na něj člověk vejde tak aby se mu otevřel tedy dialog , s útok a ukončit útok jak mile by klikl na útok tak by se zapl timer s odpočítáváním 30ti sekund + by blikalo dané území červeně a nějakou barvou a kdybych ho zabral tak by to mělo barvu Yakuzi , kdybych dal třeba útok a potom ukončil při 20ti sekundách tak aby se útok zrušil nebo popřípadě aby se zrušil sám jak mile odejdu z toho území na které útočím no a jak mile ho zaberu tak aby dostal odměnu 900$ , je to takto dosti dobře pochopitelné ? :d

 

POTŘEBUJU ABY MI NĚKDO POMOHL S TIMTO CELÉ UDĚLAT KONKRÉTNĚ MĚ A DEJVA :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

a znovu :d -- Já člověk budu třeba z Yakuzi a chci zabrat 1 území od ruské MAFIE tak vejdu na to území bude tam někde checkpoint, ale aby se zobrazoval pouze pro hráče z jiného gangu jak mile na něj člověk vejde tak aby se mu otevřel tedy dialog , s útok a ukončit útok jak mile by klikl na útok tak by se zapl timer s odpočítáváním 30ti sekund + by blikalo dané území červeně a nějakou barvou a kdybych ho zabral tak by to mělo barvu Yakuzi , kdybych dal třeba útok a potom ukončil při 20ti sekundách tak aby se útok zrušil nebo popřípadě aby se zrušil sám jak mile odejdu z toho území na které útočím no a jak mile ho zaberu tak aby dostal odměnu 900$ , je to takto dosti dobře pochopitelné ? :d

 

POTŘEBUJU ABY MI NĚKDO POMOHL S TIMTO CELÉ UDĚLAT KONKRÉTNĚ MĚ A DEJVA :d

 

Použij QWERuv...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...