Jump to content

gamemode Project Business a zdroj kod


Recommended Posts

Už mi v PC celkem dlouho leží ladem můj mod kterej jsem nedokončil a nečekám že se k němu nějakým způsobem vrátím. Přestal jsem na něm pracovat v roce 2010, tet jsem ho jen trochu upravil abych si byl jistý jeho funkčností. Jelikož nechci aby moje práce byla marná tak vám ho sem hodím na dopracování popř. inspiraci.

 

Co si pamatuju že v něm je:

Bankovní systém

Povolání

Unikátní nakupování zbraní

House system

Prodej vozidel

Letenky

-Ukládání je klasicky pomocí dudb a dutils

-A to je tak všechno na co si vzpomenu

 

Zdroják je řekl bych celkem přehledný a psaný tak, aby byl kód co nejkratší (asi 2500 řádků). Mod jsem nikdy nedokončil takže některé systémy budou mít ještě nějaké mouchy.

 

Autorem jsem převážně já, ale samozřejmě, že jsem párkrát nechtěl objevovat již objevené takže třeba registrace a pár dalších blubůstek jsou jen upravený tutoriály převážně z pawnoboxu kterej si tu snad ještě někdo bude pamatovat.

 

http://ulozto.cz/xWX9gZjS/pb-rar

 

Pozn. Nevim jak je to s těma verzema teť, ale mod jsem delal pro verzi serveru 0.3c R6

Link to comment
Share on other sites

Lol ty si ten Labi ? :d Tuším si mal potom hodnosť "Káčer" alebo tak nejak :d (na pawnoboxe)

JJ jsem... Kačer byla moje přezdívka ale i hodnost no :d

 

v JAkom to je Meste?

V SF

Link to comment
Share on other sites

Celkem nuda mod :d

Však říkám že není hotovej zábavu jsem tam tehdy nenakodoval :d

K módu: Je to samozrejme konzerva stará, takmer nepoužiteľná... Code style je hrozný (samozrejme) dnes sa pawní úplne inak (btw teraz som si všimol výplaty tie boli na pawnoboxe ako tut od MaverickCZE-a lol pamätám si na ten tut ) Ten unikátny ammo system je slabota (priznajme si to ) a celkovo je to také... zložité na upravovanie je to skôr na jednorázovú vec čo je priam nezmyselné. Ale ja chápem že je to starý mód ale no už je to trošku inde...

 

JJ vim ,že to není zrovna ideálni :d za tu dobu se můj styl kodování samozřejmě změnil ;) ale když už jsem sem zavítal tak jsem si řek, že to sem hodím a snad se to někomu bude hodit jinak

jsem tu jen proto že tu máte kategorii C#/C++ :d

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...