Jump to content

ostatní MySQL Free Hosting


Laces

Recommended Posts

K smíchu ...

Mě zas přijdou někteří lidé k pláči, zase jen uráží ale sami nedokážou nic :) Když někdo nemá zájem využít služby od Lacese tak ať si topicu nevšímají, opravdu nechápu co se těmihle gesty snaží lidé docílit.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Mě zas přijdou někteří lidé k pláči, zase jen uráží ale sami nedokážou nic :) Když někdo nemá zájem využít služby od Lacese tak ať si topicu nevšímají, opravdu nechápu co se těmihle gesty snaží lidé docílit.

 

Já že nic nedokázal ? Ani bych neřekl :) Ale poskytovat službu o kterou se neumím ani postarat a tudíž ji udržet stabilní a data v bezpečí to tedy směšné je ;)

Pokud chci nějakou službu poskytovat ať zdarma nebo za peníze musím znát její problematiku atd.

 

1. Funkční herní portál od roku 2002 dodnes (steam only)

2. Největší českosloveské fórum o counter-strike a dalších Valve hrách

3. Webhostingové služby zaměřené na poskytování amxbans a sourcebans od roku 2011 dodnes

 

a takto by se dalo ještě dlouho pokračovat :)

 

PS: Není mi 15 jako většině ... ;) Takže než se někoho snažís schodit ověř si fakta :)

 

A k smíchu je už jen to že když klikneš na odkaz co tu dal ta se dozvíš akorád tak jednu věc "404 Not Found" za to ho má někdo chválit ?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Tak vše jsem vyzkoušel a mohu říci že radši to smaž.

Blahodárně uvádíš že je tam neomezená velikost databáze což je dobré ale ta rychlost to je na ho*no.
Asi 20 sekund mi trvá než mi najede web cože je naprosto nepoužitelné. Takže radši to pořádně dodělej a nebo to nedělej vůbec.

Link to comment
Share on other sites

Tak vše jsem vyzkoušel a mohu říci že radši to smaž.

Blahodárně uvádíš že je tam neomezená velikost databáze což je dobré ale ta rychlost to je na ho*no.

Asi 20 sekund mi trvá než mi najede web cože je naprosto nepoužitelné. Takže radši to pořádně dodělej a nebo to nedělej vůbec.

 

Nemyslím, mne trvalo 0.2s načítanie

Link to comment
Share on other sites

Nápad je to pekný urobíť MYSQL freehost, avšak v cz/sk podmienkách... Plus ak to má byť kvalitné treba predsa z niečoho financovať kvalitný stroj

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Je kopu MySQL serverov zdarma ktoré sú vykonnejšie a ešte k tomu: dnes keď som sa len tak na to pozrel tak napísalo že je úplne plno.... 

Link to comment
Share on other sites

Je kopu MySQL serverov zdarma ktoré sú vykonnejšie a ešte k tomu: dnes keď som sa len tak na to pozrel tak napísalo že je úplne plno.... 

 

Ten příspěvek byl založen před 1rokem :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...