Jump to content
  • 0

pomoc Zapisování souboru pod ID hráče


MackoLuky

Dotaz

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pomoci funkce GetPlayerID ulozis hracovo ID do retezce. A pak nasledne ten retezec vyvolas v nazvu souboru pri vytvoreni souboru.

btw REP+ za tvuj avatar s Scene Queen :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

[/size]

Fail... tá funkcia vracia ID hráča podľa časti nicku a neukladá hráčove ID do reťazca..

 

blbosť ukladať niečo na ID hráča... ID sa hráčom mení. Najlepšie je to na NICK hráča (bolo by nemilé ak by si niekto s id 0 kúpil dom a potom išiel znova na server a dostal by id 4 a id 0 by "vlastnil" jeho dom)

Mě to stačí na ID jelikož to potřebuji na zapsání textu do souboru a po odlognutí se soubor daného ID vymaže, pokud tedy existuje.

 

Pomoci funkce GetPlayerID ulozis hracovo ID do retezce. A pak nasledne ten retezec vyvolas v nazvu souboru pri vytvoreni souboru.

btw REP+ za tvuj avatar s Scene Queen :d

Díky moc, už to mám!:) LOCK

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak načo niečo zapisovať do súboru ? Nestačí premenná pre hráča ?

Asi to nechápeš... Hráč zapíše nějaký text do souboru pod názvem jeho ID a někdo jiný ten soubor přečte když zadá do příkazu jeho ID, všechny dostupné soubory co budou vytvořeny lze zobrazit v seznamu, po odlognutí nebo po odepsání na ten text bude soubor smazán. LOCK

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Asi to nechápeš... Hráč zapíše nějaký text do souboru pod názvem jeho ID a někdo jiný ten soubor přečte když zadá do příkazu jeho ID, všechny dostupné soubory co budou vytvořeny lze zobrazit v seznamu, po odlognutí nebo po odepsání na ten text bude soubor smazán. LOCK

 

No a na to proměnné nestačí?

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

[/size]

Fail... tá funkcia vracia ID hráča podľa časti nicku a neukladá hráčove ID do reťazca..

 

blbosť ukladať niečo na ID hráča... ID sa hráčom mení. Najlepšie je to na NICK hráča (bolo by nemilé ak by si niekto s id 0 kúpil dom a potom išiel znova na server a dostal by id 4 a id 0 by "vlastnil" jeho dom)

 

Jeeezis.. Tak ja pawn uz dluho nedelal ... Si z neho prd pamatuju :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ano asi je, ale nešlo by to vylepši na to, že když například 2 hráči napíší zprávu a admin dá nějaký příkaz vyjede mu DIALOG_STYLE_LIST ve kterém budou obě zprávy ukázané a když na nějakou klikne zobrazí se mu ta zpráva v DIALOG_STYLE_MSBOX kde bude mýt na výběr odpovědět a přes DIALOG_STYLE_INPUT odpoví, šlo by to nějak, jestli ano mohly by jste mi ukázat, nevím si rady, děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...