Jump to content
  • 0

pomoc [POMOC] Dialog


Marv

Dotaz

Ahoj. Potreboval by som od vas pomoc.

Spravil som si na server script cez dialog. Ak sa hrac napoji, tak by vam malo viskocit okno z pravidlami servera. No len ja mam problem, ze ako do dialogu zapisem viac ako 1000 Pismen ?

 

#include <a_samp>

 

public OnPlayerConnect(playerid)

{

ShowPlayerDialog(playerid,1,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Nadpis","Riadok 1\nRiadok 2\nRiadok 3","Tlačidlo 1","Tlačidlo 2");

return 0;

 

 

 

 

 

Dakujem :-)

Link to comment
Share on other sites

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ked to budes mat nezabudni dat na koniec "}" pretoze sem si ho nedal,a nabuduce daj kod do spoileru,a este nieco return 0 zmen na return 1....

Link to comment
Share on other sites

  • 0

public OnPlayerConnect...

{

new pravidla[256];

strcat(pravidla, "tvoj text \n");

strcat(pravidla, "tvoj text \n");

strcat(pravidla, "tvoj text \n");

strcat(pravidla, "tvoj text \n");

ShowPlayerDialog(playerid,1,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Nadpis",pravidla,"Tlačidlo 1","Tlačidlo 2");

return 1;

}

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podla mňa lepšie toto :

 

public OnPlayerConnect...

{

new pravidla[256];

strcat(pravidla, "tvoj text \n");

strcat(pravidla, "tvoj text \n");

strcat(pravidla, "tvoj text \n");

strcat(pravidla, "tvoj text \n");

ShowPlayerDialog(playerid,1,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Nadpis",pravidla,"Tlačidlo 1","Tlačidlo 2");

return 1;

}

Bude to mať prehladnejšie a aj lepšie ... neviem robil som to na rýchlo možno tam mam drobnú chybu neviem + sa dá ešte pridať napríklad ak to nepríjme že ho to kickne ale to už by bolo na tebe aké podmienky atd.. si tam dáš

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Proč tak složitě?

ShowPlayerDialog(playerid,1,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Pravidla",1. Nehackovat\n2. Nenadávat,...","Souhlasím","Nesouhlasím");

 

Případně použij formát

 

To co psal ERIK je lepší, protože když ty pravidla bude mít dlouhý, tak mu to nebude fungovat protože mu to pawno hodí jako dlouhý řádek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahoj. Jsem kimi a potřeboval bych pomoct. Jsem totiž totální amatér a nemám žádného plugin mastera a proto jsem se chtěl pokusit udělat alespoň základní tabulku pravidel na SAMP sám. Nicméně nwm ani jak začít. Poradíte pls někdo jak to mám udělat? Děkuju mnohokrát všem. Kimi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...