Jump to content

ostatní Nejde mi GTA SA


palo812

Recommended Posts

čaute,potrebujem súrne pomoc.Nejde mi spustiť GTA SA a ani SA:MP.Dotreaz to išloani GGMM nejde,keď ho zapnem napíše mi to

access violation at address 004A7667 in module GGMM.exe. Read of address

00000014

A keď zapnem SA:MP tak to ostane len na úvodnom načítaní a ďalej to nejde.Čo mám robiť,na nete to nikde nie je

Link to comment
Share on other sites

Podle erroru usuzuji, že sis do hry přidával nějaké dopravní prostředky nebo jinou modifikaci, zkus hru přeinstalovat a když to nezabere, tak vymaž soubour gta set

Link to comment
Share on other sites

praveze tie auta co tam mam su dobre,islo to zo vsetkymi,kvoli tomu to nie je a hru som tiez skusal preinstalovat

 

Tak zkus vymazat z adresáře GTA San Andreas User Files soubor "gta_sa.set"

Link to comment
Share on other sites

odinstaluj gtacko pak jdi do slozka San Andreas a smaz to co tam zustalo spis odstran celou slozku San Andreas a pak to nainstaluj znovu pak ti to pujde

Link to comment
Share on other sites

Tento problém jsem měl taky.Jsou dvě závady,které můžeš mít...

 

1.Do hry sis dal mnoho aut a objektů,takže ti GTA jednoznačně nepůjde.

 

2.Jeden nebo více modelů jsou poškozené.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Tento problém jsem měl taky.Jsou dvě závady,které můžeš mít...

 

1.Do hry sis dal mnoho aut a objektů,takže ti GTA jednoznačně nepůjde.

 

2.Jeden nebo více modelů jsou poškozené.

On se ptá na to jak to opravit a ne co si měl za problemy.Laskavě nejdříve čti a pak až něco piš.

 

Zkus jestli ti jde Single player.Pak vymaz celou slozku s Gta.A slozku Gta sa user files ktera je v dokumentech.a pak znova nainstaluj

Link to comment
Share on other sites

nejde ani singleplayer,ale doteraz isli vsetky mody aut co som mal a zrazu to nejde,hru som aj odinstaloval a vymazal vsetko z pc ohladom hry a potom som to zas nainstaloval a stale to nejde,ale uz to tu chybu nepise,len v ggmm to nezobrazuje auta,tam kde je creen auta je to prazdne

Link to comment
Share on other sites

On se ptá na to jak to opravit a ne co si měl za problemy.Laskavě nejdříve čti a pak až něco piš.

 

Zkus jestli ti jde Single player.Pak vymaz celou slozku s Gta.A slozku Gta sa user files ktera je v dokumentech.a pak znova nainstaluj

 

Já vím co píše.A ty si tu nehraj na pánečka...

 

Říkám mu,proč mu to asi nejde...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...