Jump to content

nabízím Kredity Na Herný Hosting - Crew


iFailGamer

Recommended Posts

Zdrastvujte!

 

V účte na "saime" mám zbytočných

 

91,857 € kreditov a tak vám to chcem ponúknuť za myslím si, že výbornú cenu 60€/1500kč Pri rýchlom jednaní, možná zlava 5-10€

Všetko mám povolené a dohodnuté s majiteľom, tak problém by nebol..LEN PREVODOM! Decká, nepíšte mi či sa to nedá SMS-kou. :-) (Pár takých prípadov bolo.) Platba bude prebiehať tak, že ty mi odošleš peniaze, akonáhle ich uvidím na účte, predám ti údaje od Saimu. Samozrejme že poskytnem údaje, ako je Moje meno, Facebook, mob. číslo,email atď. Niesom podvodník! Takže prichádzam k ďalšiemu bodu, čiže nepíšte mi tí, čo si myslia že im dám kredity a oni mi potom pošlu údaje. Tak sa to nerobí nikde vo svete :-))

 

Asi všetko odomňa, tak kto má záujem píšte mi do sz alebo na mail: [email protected]

 

Vdaka,

 

Prajem príjemné prežitie sviatkov. :)

Link to comment
Share on other sites

Určite to nemá nič spoločné s tym že crew daval darceky v podobe kreditu až do výšky 60€

 

:)

 

Ale každopádne na tom temer nič nemení. Mal štastie a možno sa mu na tom podarí aj slušne zarobiť. Ja len upozorňujem že kto chce môže skúsiť štastie, registrovať si účet, dobiť 4 € a má šancu vyhrať 2-60€ :)

Link to comment
Share on other sites

Nie, nemá to nič spoločné s tými darčekmi, btw. tam som vyhral 2€ ;) Všetky faktúry,platby atď nájdete vo faktúrach.

Nie, nechcem si ten účet nechať z toho dôvodu, že URČITE už nebudem nič robiť a keby náhodou, tak len cez VPS. :)

 

//edit: http://www.ulozisko.sk/obrazky/577388/sssss.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie, nemá to nič spoločné s tými darčekmi, btw. tam som vyhral 2€ ;) Všetky faktúry,platby atď nájdete vo faktúrach.

Nie, nechcem si ten účet nechať z toho dôvodu, že URČITE už nebudem nič robiť a keby náhodou, tak len cez VPS. :)

 

//edit: http://www.ulozisko....77388/sssss.png

 

Gratulujem :d Aj sa som mal to "štastie"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...