Jump to content
  • 0

ostatní Web Administracia Samp/mc/cs/...


Deleted User

  

51 members have voted

  1. 1. Chceli by ste dalsiu adminku na hry?

    • Ano
      42
    • Je mi to jedno
      2
    • Nie
      7


Dotaz

Zdravim, uvazujem nad tym ze by som dokoncil svoju poslednu rozrobenu web administraciu ktora by bola zatial na hry SAMP, Minecraft a CS 1.6. Je rozrobena tak ze do jadra sa daju pridavat rozne moduli na ovladanie roznych hier tak by nebol problem to upravit na ine half-lifeove enginy ako je cs source, halflife, garry's mod atd.

 

No mna by len zaujimalo ci by mal niekdo zaujem o tuto administraciu a ci sa mi ju vobec oplati doprogramovat, vyladit a spravit tomu nejaky web.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdravim, uvazujem nad tym ze by som dokoncil svoju poslednu rozrobenu web administraciu ktora by bola zatial na hry SAMP, Minecraft a CS 1.6. Je rozrobena tak ze do jadra sa daju pridavat rozne moduli na ovladanie roznych hier tak by nebol problem to upravit na ine half-lifeove enginy ako je cs source, halflife, garry's mod atd.

 

No mna by len zaujimalo ci by mal niekdo zaujem o tuto administraciu a ci sa mi ju vobec oplati doprogramovat, vyladit a spravit tomu nejaky web.

 

Nevím, co z tohoto budeš mít. Akorát budou opět vznikat desítky bezplatných hostingů, které nebudou existovat déle, jak 1 měsíc. Podle mě se na to vyprdni a uděláš nejlépe :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...