Jump to content

ostatní Inštalácia Windows 7


cLickY

Recommended Posts

Dobrý deň potrebujem strašne poradiť, inštalujem windows 7 a ked spúštam PC tak tam vložím DVD s windows 7 a normálne mi ho nabootuje ako pri každej inštalácii hociakého windowsu všetko ide ako má.DVD je nabootované a píše že Windows LOADING files a to sa načítava hneď po načítaní píše že PC bude reštartovaný a po reštarte bude inštalácia pokračovat, PC sa reštartne a po reštarte mi tam píše že STARTING WINDOWS a tam sa to zasekne ďalej už inštalácia nepokračuje vobec neviem čo s tym je skúšam to už týžden s hociakým DVD kde je windows 7 a vždy to sekne na tom STARTING WINDOWS, dakujem za rady a verím že poradíte.

Link to comment
Share on other sites

Bude nejspíše chyba v Hardwaru... Mě to dělal PC, když jsem kdysi přeinstalovával Windows XP Pro... Po návštěvě servisu, jsem zjistil že je to HDD... I když tedy do dnes mi není jasné, z jakého důvodu... Před tím fungoval správně, a z ničeho nic jsem se dozvěděl že je to pevným diskem...

 

Je to pouze můj názor, tak nevím jestli to může být stejné i u tebe... Pouze sdílím vlastní zkušenost... ;)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Skús inštaláciu nabootovať z USB. Teda neviem či to pomôže ale predvčerom som inštaloval Windows 8 a 1 rovnaké ISO mi z DVD nešlo nainštalovať a z USB áno. Ak nepomôže skús ešte pred inštaláciou Windowsu dať Repair your computer a tam skús tie opravy, začal by som pri kontrole pamäte.

Link to comment
Share on other sites

Ja tam praveze Repair your computer nemam

 

Zabudol som napísať že keď mi to pri tom Starting Windows sekne, tak to preto Lebo mi prestane čítať DVD romka.Proste už DVD romka nebliká ani nič.

 

refresh

Link to comment
Share on other sites

Ešte sa mi nestalo že by to tam nebolo ale našiel som niečo:

 

If the Repair Your Computer option is not an available option, then insert your System Repair Disc or your Windows 7 DVD into your DVD drive, and press your ESC key until your computer restarts. Press a key when prompted to boot from the DVD. In the Install Windows screen that appears, click on Next, then click Repair Your Computer. When the System Recovery Options wizard opens, make sure your Windows 7 installation is selected, then, with the option to use recovery tools selected, click the Next button.

 

 

Skús. Ak nepôjde vyskúšaj to nabootovať z USB keď to nejde z DVD

Link to comment
Share on other sites

Skús to USB. Nemusí to byť pokazenou inštaláciou. Ja mam inštalaciu tiež v poriadku ale z CD mi to proste nešlo... A vyskúšaj aj čo som ti sem poslal že keď sa ti nezobrazil ten Repair tak čo robiť.

A ešte ma teraz napadlo aký OS tam máš a ako to inštaluješ? Na čistý disk, na iný OS alebo na rozdelený disk. A možno máš ešte plný disk.....

Link to comment
Share on other sites

Skús to USB. Nemusí to byť pokazenou inštaláciou. Ja mam inštalaciu tiež v poriadku ale z CD mi to proste nešlo... A vyskúšaj aj čo som ti sem poslal že keď sa ti nezobrazil ten Repair tak čo robiť.

A ešte ma teraz napadlo aký OS tam máš a ako to inštaluješ? Na čistý disk, na iný OS alebo na rozdelený disk. A možno máš ešte plný disk.....

 

Mam tu Xpcko a instalujem to normalne na C-cko tam kde ma XP.

Link to comment
Share on other sites

Myslím že budeš musieť 1. formátovať disk s XPčkom, 2. Vytvoriť si novú časť disku na ktorú nainštaluješ 7 (treba veľký disk; mal by si 2 OS naraz), 3. Upgrade OS cez Windows Upgrade (ale s tým nemám skúsenosti), 4. Vyskúšať toto -> http://m.dummies.com/how-to/content/how-to-clean-install-windows-7-over-windows-xp.html

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...