Jump to content

pomoc Maikeroo Town 2 - Admin Level A Špatné Heslo


ToM

Recommended Posts

Čaute, chtěl bych se vás zeptat jak si nastavím v maikeroo town 2 admin level. Tušil jsem že asi v configu, jenže když jsem si dal ten nejvyšíí klidně i jiný pak jsem šel do hry a hlásilo mi to špatné heslo ! A příkaz /eadmin musí pouze admin s levelem 5. Dík předem za rady :)

 

- Pokud budete mít něco jako "LoL, mám jeden návod, vyrob si vlastní mód" prostě ho zignoruju

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že na to, aby si si dal admin level, musíš upraviť svoj vlastný účet, nie config.

  1. Choď do priečinka ScriptFiles
  2. Nájdi si svoje meno
  3. Otvor to
  4. Uprav ADMIN LVL, alebo niečo podobné

Ak používaš niektoré hostingy (xel.cz /* žiadna reklama */ )tak po upravení svojho účtu ti zmení heslo. Neviem prečo, aj mne to robí. Skús si ten súbor stiahnuť, na svoj počítač, tam upraviť a potom nahrať.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Hej díky moc za radu !! Dávám ti +!

 

Stáhl jsem si ToM.sav do PC změnil na admin level 5 a pak nahrál zpátky a šlo to !

 

Takže pro ostatní: Pokud máte xel stáhněte si to do pc !

Link to comment
Share on other sites

Díky :). Mne to tiež trvalo, kým som na to prišiel a vybanovalo mi 30 hráčov.. xD

 

Keby niekto chcel vedieť, mám tu vysvetlenie, že prečo vám nemusí ísť heslo..

Väčšina z nás používá ukladanie do jedného riadka. To znamená, že taký Notepad.exe to otvorí normálne.

V ostatných hostingoch môžu ukladať ako ďalší znak napríklad \n a podobne. ( Pascalisti, Delphisti atď to poznajú ) Skrátka väčšina jazykov, ktoré využívajú konzolové prostredie používajú \xyz tagy.

Čiže je rozdiel v hostingu, či napíšete AMMO=1\n (nový riadok), alebo AMMO=1AMMO2=34...Teda možno, keď dáte do hesla "heslo" + "\n" tak to bude fungovať.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...