Jump to content

gamemode Zombie Mod


milous22

Recommended Posts

Zdravím, predstavujem Vám svoj prvý "dokončený" herný mód.

Zombie mod

 

Hrá sa v uzavretých mapách, kde sa na začiatku náhodne jeden z hráčov nakazí a premení sa na zombíka a snaží sa nakaziť aj ostatných. A samozrejme ľudia sa snažia brániť zabíjaním zombíkov ;).

Po výbere postavy si hráč vyberie zbrane s ktorými chce bojovať proti zombíkom. Môžete mať dve zbrane: veľkú (brokovnica, puška, ostreľovacia puška) a malú (basebalka, lopata, katana, 9mm pištol, Desert Eagle).

Každý hráč začína s levelom 0 a postupným získavaním bodov hráčovi stúpa aj level. Za každé zabitie hráči dostávajú body, počet bodov závisí od použitej zbrani (0.5 - 1.0) avšak zombie dostáva za každé zabitie človeka 1 bod. Za tieto nahrané body si môžu hráči následne kúpiť v našom hernom obchode nejaké doplnky, prípadne skiny (iba pre registrovaných hráčov).

Pre ukladanie skóra sa musia hráči zaregistrovať na oficiálnom webe serveru Samp4Dead.eu (a samozrejme musia hrať pod týmto nickom).

Mapa končí zabitím/zachránením všetkých ľudí alebo uplynutím časového limitu.

 

Hrá sa na štyroch mňou vytvorených mapách (Avenue, GhostTown, Factory, Aircraft), kde 3 sú mapy typu survival (ľudia sa snažia prežiť) a mapa Avenue je typu rescue (po prežití prichádza únik).

Mód je v troch (svetových :d) jazykoch: slovenčina, čeština a angličtina.

Aktuána verzia módu je 1.01 beta. Mód je v štádiu vývoja a postupne sa vylepšuje (viac máp, doplnkov, ...).

 

Oficiálny web: http://samp4dead.eu

IP servera: 31.31.78.96:7781

 

Screeny:

photo.php?photo_id=3&full photo.php?photo_id=4&full photo.php?photo_id=5&full photo.php?photo_id=6&full photo.php?photo_id=7&full

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ďakujem za hodnotenia :)

 

JJ.. Zo SA-MP Forka.

 

Prajem Príjemný Den.

Pokiaľ tým myslíš, že tento mód je zo SA-MP fóra, tak si na omyle.

 

Existuje to přes 1 týden?Nepočítám...Ale návštěvnost fakt ....

Prepáč, nepochopil som :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hral som ho chvíľu a nemohol som uveriť, že nejaký mod môže byť až tak dobrý :) Škoda len, že tá navštevnosť je ešte menšia ako malá. Verím ale, že sa časom server naplní :)

10/10

Link to comment
Share on other sites

A hoď jsem třeba i video z módu ;) ať se můžou podívat i ti co tam třeba zatím nechcou jít :d:) Jinak Hodnocení dám až se na to mrknu osobbně já sem fanda do zombie filmů,her a všeho co k nim patří :d takže mě oslnit módem je těžký :) takže uvidíme jak dobrej ses :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

NPC by do toho modu mohli byť ako prídavok. Existuje aj plugin na npcčka.

 

Dobrý nápad. NPC by sa mohli pridávať do každého týmu tak, aby bolo v týme napr. 5, 10 hráčov...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...