Jump to content

ostatní [Help] Pomoc Asi Vir


MaTiX

Recommended Posts

Ahoj prosím vás potřeboval bych poradit popřípadě pomoci můj stupidní bratr stáhl náký nfs world HACK antivirus mu nic nenehlásil ale od tí doby se vše seká vypnutí jde rychle ale když zapinám PC tak mi načte jen obrazovka tak vyndám baterku z notase zandám a napíše to že systém se opravuje a takle je to dokolečka a prostě je celej zpomalenej a windows nemohu přeinstalovat jelikož jsem srab a bojím se kdyby mi to přerušilo instalaci tak nemám CD-Romku tak prosím poradte jak ten VIR smazat :-(

Děkuji předem a přeji příjemný večer! :)

Link to comment
Share on other sites

Tak si zapni napr. malovanie a daj uložiť ako a tam máš že naposledy navštívené na to klikni a tam sa ty ukážu veci čo si pred nedávnom používal skús to tam nájsť a vymazať to.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Obnovení systému je ta nejhorší věc co můžeš udělat :)

akorát ten vír někam zakopeš ale pořad tam zůstane. :)

 

Spíš bych ti radil odviruj si pc pomocí Avas / Eset antivirusu a proveď test celého pevného disku...

Link to comment
Share on other sites

Hele a ten pc si odviruje asi cim ?? Nejdriv cti psal tam ze mu ho antivirus nemohl najit a ne kazdy virus v pc ostane ked obnovis system.

 

Ale ten nad tebou má pravdu, vir jen zakopeš. Musíš to odstanit ručně když ti to žádnej SW nenajde..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...