Jump to content

hledám Bjgp Hľadá Ľudí Do Svojho Týmu


boban88

Recommended Posts

logobluew.png

Ako už plynie z názvu herný portál BJ-Gaming hľadá ľudí do svojich radov.

Hľadáme ľudí ktorý sú ochotný sa podieľať na vývoji herného portálu predovšetkým pre SK/CZ komunitu

hráčov.

Čo ponúkame: pre záujemcov ponúkame finančnú odmenu

Čo požadujeme: vek minimálne 15 rokov dozviete sa nižšie prečo

skúsenosti z hrami jak scripty tak znalosť daných hier

zodpovednosť, trpezlivosť, ochotu

 

Forma platby a doručenia vašich služieb je trošku iná ako poznáte.

Predaj a kúpa bude prebiehať formou osobného stretnutia ak to bude možné.

V opačnom prípade formou pošty.

Predaj: vy záujemcovia budete predávajuci vašu prácu budeme odkupovať formou kúpno predajnej zmluvy a zmluvy o autorských právach. Z tohto dôvodu je potrebné aby záujemcovia mali minimálny vek 15 rokov a občiansky preukaz.

Vašu prácu nikdy nebudeme chcieť skôr ako budú podpísane zmluvy na oboch zmluvných stranách. To znamená ak by vám prišiel mail alebo iná forma pošty zo žiadosťou o vašu prácu v mene BJ-Gaming považujte to za bezpredmetné ! Vašu prácu budeme chcieť vidieť pred predajom v plnej funkčnosti buď to na vašom VPS alebo vašich doménach alebo serveroch.

Koho hľadáme: Hľadáme ľudí pre hry-

Call Of Duty 4

Multi Theft Auto

Counter Strike 1.6

Counter Strike Source

League of Legends

Minecraft

Batllefield 3

a grafikov a webmasterov pre hry

požadujeme znalosť redakčného systému joomla !

webmastri budú platený inou formou a to na základe zmluvy dohody o vykonaní práce a budú platený mesačnou formou.

Záujemcovia píšte na mail [email protected]

do predmetu uveďte o čo máte záujem.

S pozdravom BJ-Gaming Portál

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Joomla y jícezámy njvnm zvna v láske skôr by somti doporučil buďto K:CMS český opensource redakčný systém je možné ho najsť aj na endore ak sa nepletiem je zabezpečený celkom solídne a poskytuje aj príjemne rozranie osobne starať sa o web môžem aj zadarmo no len vo voľných chvílach čož je umňa tak 2-4hoďky to platí aj u serverov pre mc či cs1.6 ostatné hry vylúčujem kvôli problémoms vírom ktoré som ako so tu už zmienil mal a vdôsledu korého mi nefungujú zvukove ovládače ak budete radiť reinstall tak to nemám záujem a bez zpojazdneného zvuku mi hry tpu samp mta nefungujú je to to na vás preto vám písať mail nebudem no boban obdivujem tvoju vytrvalosť že na projekte tohto gamingu ešte neustále makáš myslel som že už si to vzdal ;) ale tak držím palce a hovorím ako kamarát ti rád pomôžem.

Link to comment
Share on other sites

No škoda že neviem kodovat weby :(

A vy ste z mesta Bardejov? :d

A ak sa možem spitať čo robi taky webmaster? :d

Bratislava. Práca spočíva vo vytváraní a úprave komponentov + prídavanie noviniek a článkov

 

Joomla y jícezámy njvnm zvna v láske skôr by somti doporučil buďto K:CMS český opensource redakčný systém je možné ho najsť aj na endore ak sa nepletiem je zabezpečený celkom solídne a poskytuje aj príjemne rozranie osobne starať sa o web môžem aj zadarmo no len vo voľných chvílach čož je umňa tak 2-4hoďky to platí aj u serverov pre mc či cs1.6 ostatné hry vylúčujem kvôli problémoms vírom ktoré som ako so tu už zmienil mal a vdôsledu korého mi nefungujú zvukove ovládače ak budete radiť reinstall tak to nemám záujem a bez zpojazdneného zvuku mi hry tpu samp mta nefungujú je to to na vás preto vám písať mail nebudem no boban obdivujem tvoju vytrvalosť že na projekte tohto gamingu ešte neustále makáš myslel som že už si to vzdal ;) ale tak držím palce a hovorím ako kamarát ti rád pomôžem.

Ďakujem za radu ale joomla nám poskytuje veľmi vela vecí ktoré potebujeme a ulachcuju nam tak kopec prace + zabezpecenie je skvele :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...