Jump to content

[Hw] Pc Nenabehne, Po Štarte Čierna Obrazovka


Mattsy

Recommended Posts

zdravím, mám porblém s jedným starším PC ( nie moc starým ), ide o to že keď ho zapnem tak je len čierna obrazovka a nič viac. V ram, zdroji, hdd a ani v grafike problém nieje, tým som si istý. Takže mi ostáva len CPU alebo doska. SKúšal som vymeniť baterku an doske no nepomohlo. Všetky ventilátory sa krútia, ako na chladiči pre CPU, tak aj ventilátor čo je na doske ktorý ochladzuje neviem čo a krúti sa aj na grafike takže grafika prúd má. Dokonca mi svieti aj kontrolka na doske. Keď som pozeral na CPU tak som nevidel žiadny problém. Bohužiaľ iný CPU ktorý by som tam vložil nemám. Doska je ASUS A8N5X. Kondenzátory tiež niesú nafuknuté takže už vážne neviem kde môže byť problém že nič nenabehne, ani POST. Tak možno niekto z Vás bude vedieť a poradí čo by mi pomohlo :)

Link to comment
Share on other sites

ve zdroji problem nebude když ti ta černá obrazovka naskočí :d tipoval bych že ti odešli ramky :d bez cpu by jsi to taky nepustil :d

nejdřív skus vyměnit ramky

 

"V ram, zdroji, hdd a ani v grafike problém nieje"

Link to comment
Share on other sites

to si jen myslí :d

 

Nemyslím, ja to viem, ramky som tam dal z PC z ktorého tiež teraz píšem a idú v pohode obidve, takže ak napíšem že v ram problém nieje tak jednoducho nieje.

Link to comment
Share on other sites

a proč si seš jistý že proble nneni ani v hdd ani v grafice že ta kontrolka hdd bliká to je možný ale třeba s hdd vubec netočí třeba a že jde větrák na grafice to jo ale třeba tam odešla jinná součástka nebo že by přestala fakat zakladovka že by tam něco odešlo :d

Link to comment
Share on other sites

Bože to sú mi rady, keby odišlo HDD tak PC ide bez problémov akurát to nenájde HDD.. Odišla ti doska by som povedal, inak ked máš problém s tým PC čo máš v popise už by som do toho nič neinvestoval..

Link to comment
Share on other sites

Bože to sú mi rady, keby odišlo HDD tak PC ide bez problémov akurát to nenájde HDD.. Odišla ti doska by som povedal, inak ked máš problém s tým PC čo máš v popise už by som do toho nič neinvestoval..

musíme se zeptat na vše ja u sebe ten komp nemam tak proto otazky

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...