Jump to content
  • 0

pomoc chyba v striedaní


roland811

Dotaz

zdravím vás :-) takže mám taký problém že na moje dva riadky : }else{ to píše tento error : error 029: invalid expression, assumed zero .. Prosím o skorú odpoveď a pomoc :-) vopred ďakujem za ochotu :-)

 

if(!DOF2_FileExists(AC))
{
switch(dialog)
{
case 0:
   {
       SPD(playerid,DIALOGID_MLSYSTEM,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Jazyk - Language","Vítaj na servéri !\nWelcome on this server !\nVyberte si aký jazyk chcete používať !\nYou must choose your language !","SVK","ENG");
   }
   case 1:
   {
    SPD(playerid,DIALOGID_REGISTER,3,"{FFFFFF}Účet - Registrace","{FFFFFF}Vítej na serveru {0000FF}XY.\nPro hraní je {FF0000}vyžadována {FFFFFF}registrace.\nProsíme {FF0000}zaregistrujte{FFFFFF} se.\n\n","Dále","Odejít");
}


   }else{ // -------------- SEM PÍŠE ERROR ------------------

   new IP[16];
   GetPlayerIp(playerid,IP,16);
   if(strmatch(IP,DOF2_GetString(AC,"IP Adresa")))
   {
       LoadPlayerAccount(playerid);
   }
   }else{ // -------------- SEM PÍŠE ERROR ------------------
   {
   switch(dialog)
   {
   case 0:
   {
       ShowPlayerDialog(playerid,DIALOGID_MLSYSTEM,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Jazyk - Language","Vítaj na servéri !\nWelcome on this server !\nVyberte si aký jazyk chcete používať !\nYou must choose your language !","SVK","ENG");
   }
   case 1:
   {
       ShowPlayerDialog(playerid,DIALOGID_LOGIN,3,"{FFFFFF}Prihlásenie","{FFFFFF}Vítaj späť .\nBohužiaľ sa tvoja IP {FF0000}nezhoduje{FFFFFF} s registračnou.\nProsím over svoju totožnosť heslom.\n","OK","QUIT");
   }
   }
   }
}
}

Link to comment
Share on other sites

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takže problém tu ešte je síce to error nepíše ale tie dialógy sa nestriedajú podľa poradia jak majú isť iba mi tam naskočí prvý vyberiem si a môžem sa spawnúť . Kde je problém ? ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...