Jump to content

[Hledám]Lidi-Multigaming


Bottle3D

Recommended Posts

Zdravím vás,

 

Jmenují se David a je mi 17 let. Budu zakládat nový multigaming clan pro který jsem už vytvořil i název a to [inVia Gaming], ale proč sem píšu ? protože hledám lidi do sekce vedení kteří by mi pomáhali nabírat různé herní sekce, jako je například CSGO,CSS,CS 1.6,Fifa,NHL,CoD 4 apod...

 

Co bych si představoval od lidi které naberu k sobě? Tak hlavně profesionalitu a to jak v komunikaci tak v nabírání sekci apod... Hlavně nehledám děcka kteří se na to po týdnu vykašlou z důvodu že se jím nic nedaří, protože všechno něco stojí, takže hlavně pevné nervy.

 

Lidi které hledám:

Manažer 0/2

Grafik 0/1

Redaktor 3

 

Lidi kteří by měli zájem můžou psát do komentářů nebo mi přímo do zpráv.

 

Děkuju

S pozdravem Bottle3D

Link to comment
Share on other sites

Takto ludi tazko zozenies... Nemas prakticky este nic ale chces mat u seba 30 manazerov, redaktorov, atd. ktory sa na to po tizdni nevyseru. To ako cakas ze ti tam vseci nazenu ludi a ty nic robit nebudes? Ked tam niesu ludia tak ti tam nikdo tizden robit nebude len tak pre nic za nic :d

Link to comment
Share on other sites

Takto ludi tazko zozenies... Nemas prakticky este nic ale chces mat u seba 30 manazerov, redaktorov, atd. ktory sa na to po tizdni nevyseru. To ako cakas ze ti tam vseci nazenu ludi a ty nic robit nebudes? Ked tam niesu ludia tak ti tam nikdo tizden robit nebude len tak pre nic za nic :d

 

ako má tam nejakych sponzorov a wle web je prepatlany barvami tie novinky atp :d niektoré som nevedel prečítať ale ten web aspoň nieje prázdy a jak vravím píšeš to síce stručne a nepíšeš čo dostanu redaktori za odmeu atp :) trochu to rozpíš takto tu nepochodíš blood ma v tomto pravdu

Link to comment
Share on other sites

Takto ludi tazko zozenies... Nemas prakticky este nic ale chces mat u seba 30 manazerov, redaktorov, atd. ktory sa na to po tizdni nevyseru. To ako cakas ze ti tam vseci nazenu ludi a ty nic robit nebudes? Ked tam niesu ludia tak ti tam nikdo tizden robit nebude len tak pre nic za nic :d

 

ako má tam nejakych sponzorov a wle web je prepatlany barvami tie novinky atp :d niektoré som nevedel prečítať ale ten web aspoň nieje prázdy a jak vravím píšeš to síce stručne a nepíšeš čo dostanu redaktori za odmeu atp :) trochu to rozpíš takto tu nepochodíš blood ma v tomto pravdu

 

kamaráde na jakém webu jsi byl ? :d mi totiž web ještě nemáme žádný :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...