Jump to content
  • 0

pomoc Pawn jazyk


ElKebab

Dotaz

Ahoj, som tu nový, ból by niekto z vás dobrý a naučil by ma niečo z jazyku pawn ? napr. podmienku atd... klasický príkaz vytvoriť viem, dúfam že sa tu nejaka dobrá duša nájde a pomôže mi :)

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zadarmo... nikto...

 

 

Keď som ja začínal, prvé čo som robil tak som si stiahol nejaký house systém (Žiadne CreateHouse atd :d) a skúšal som meniť ceny, upravovať menu, pridávať a uberať domy atd. Potom som skúšal moje prvé filterscripty atd... Da sa to naucit aj sam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pozeral som si TuT podminka-t23889.html a moc som tomu neporozumel napísal by mi niekto správu ako nejakú takú podmienku vytvoriť ? napr. hráč má 50 HP napíše /hp a napíše mu do chatu: HP si môžeš pridať iba ak máš 30HP alebo menej.

 

Je škoda že ma to zadarmo nikto nenaučí, a vysvetlil by mi niekto ako vytvoriť podmienku ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

S takovýmhle přístupem tady neuspěješ...

Jak si myslíš, že jsme se učili my ostatní?

Myslíš si že jsme tu přišli, udělali topic a čekali, že se někdo uráčí nás to naučit?

NE

My jsme si sami stahli nějaký script, ve kterém jsme se snažili pochopit jak věci fungují

Tehdy jak já jsem přišel tady na fóru tak jsem měl ke všem respekt, a proto než abych zakládal HELP tak jsem radši našel nějaký jiný script, ve kterém jsem se podíval jak by to správně mělo být, až když jsem si vůbec nevěděl rady tak jsem napsal HELP

 

Všechno je to o přístupu k práci, jestli budeš mít vždy takový přístup k práci, tak ti garantuji, že skončíš pod mostem!

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pozeraj hlavne kvalitné tutorály kde je všetko pekne rozpísané, pochopitelné, helpy pozerať, kludne si stiahni napr. na officialnom SA-MP forume (forum.sa-mp.com) nejaký mod, pridavaj niečo-odoberaj prerabaj. Najlepšie je na Googli vyhľadať to čo potrebuješ, uvidiš kompletný script ako to má vypadať a už sa z toho učíš (sledovať texty ktoré sú k danej funkcií a pochopíš prečo to tam je). Najlepšie sa to naučiš v praxi a hlavne sa ti to musí chcieť.

 

Na to HP čo potrebuješ by som odporúčal pozrieť TOTO (klik)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...