Jump to content

Problém s videním.


Guest Norhy

Recommended Posts

Ahoj všetci. Možno sa to zdá čudné, ale niekedy mám problém s videním. Vysvetlím:

 

Keď niekedy vstanem, z nejak sedačky, postele atď. tak sa mi na takých 5 sec. zatmie pre očami, nič nevidím, vôbec nemám kontrolu nad svojím telom, ledva sa phybujem. Stáva sa mi to veľa krát do dňa.

 

Raz sa mi stalo že som vstal z gauču a keď som mal ruku na kľúčke od dverí, odpadol som. O takých 10 sek. som sa zobudil a ležal som na podlahe, vedľa mňa bol roztrepaný kvet.

 

Neviete, či sa dá proti tomu neják brániť alebo aby sa mi to nerobilo? Proste aby som normálne videl. Niekedy sa mi dokonca aj slzí z očí, potom ako sa mi to stane. Raz v kostole sa mi to stalo a hneď na to mi začali z očí tiecť sĺzy.

 

Máte pre mňa nejakú radu?

Link to comment
Share on other sites

My nejsme nemocnice.

Jdi k doktorovi.

 

Ja sice nejsem doktor ale rekl bych ze by to mohlo byt z unavy.

Podobne veci se mi taky obcas deji a mam to z unavy.

Link to comment
Share on other sites

mne sa zatoci hlava a zahmlie pred ocami ked sa rychlo postavim :napriklad lezim niekto zaklope alebo nieco a ja vyskocim a vtedy ale moze to byt aj z unavy skus menej sediet pred pc a vybehni von :d

Link to comment
Share on other sites

Nemávaš migrény ? to zahmlievanie je najčastejšie príznakom že na teba ide migréna ale môže to mať aj zdravý človek ked sa naraz zmení prekrvenie mozgu pri vstávani tak na chvilku sa to stane. Inak je to niekedy aj príznak choroby ja ked som mal už dávno kiahne pametám sa že vtedy ked som sa raz postavil videl som čierno 30 sekund nič len tma

Link to comment
Share on other sites

Brániť áno stavaj sa pomaly a navšív kardiologa tieto problemy su spojene so srdcom a tlakom mam to tiež a pomáhamy každe ráno šálka riadnej kávy s mliekom bez cukru :d poprípade skús zvýšiť pitný režim može to byť teda aj nedostatkom tekutín.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...