Jump to content

gamemode life on the street 1.0


Warning

Recommended Posts

0ab3c6wpgk95sw8tola1.jpg

 

Gamemode life on the street 9/30/12

 

Takže je to tu. Mód, ktorý som dlhé mesiace pripravoval je vo svojom finále. Skriptovať som začal v roku 2009.

Mód sa odohráva v meste Las Venturas keďže na CZ a SK scéne som úspešný mód, ktorý sa odohráva v treťom meste dávno nevidel, tak som sa rozhodol pre spomenuté mesto. Mojim cieľom predovšetkým bolo, aby sa hráč dokázal zabaviť a hlavne aby sa nenudil. Preto som vytvoril rôzne možnosti hry, ktoré inde na iných serveroch nenájdete.

 

Povolania:

Nebudem ich tu vypisovať, každé jedno povolanie má svoju misiu, ktorú musíte splniť, aby ste zarobili. Hra je tým krajšia a samozrejme ak sa vám v práci bude dlho dariť, tak sa zárobok dosť zvýši.

 

Levely:

Aby bola hra čoraz viac zaujímavejšia, tak mód bude obsahovať level systém. Na začiatku hry budete mať level 1, hracím časom, misiami a inými spôsobmi levely získavate a to vám otvára nové a nové možnosti hry.

 

Gangy:

V Las Venturas sú štyri gang zóny, kde si viete vytvoriť vlastný gang s vlastným menom, s vlastnou farbou nicku, s vlastnými zbraňami atd. Ten kto si zónu zakúpi bude vlastne bossom gangu a on bude hľadať členov pre jeho gang. Aby to nebolo jednoduché, tie gang zóny nestoja málo peňazí, pretože zóny sú vybavené vilou a parkoviskom. Po úspešných úlohách sa vám gang môže prepracovať k rodine čiže k mafii a získate ďalšie možnosti. A to najhlavnejšie, názov gangu sa vám uloží a ostáva, lenže ak sa boss gangu nepripojí do týždňa od posledného odhlásenia, tak sa gang zruší a gang zóna bude znovu napredaj.

 

V móde ďalej nájdete:

Domy na kupovanie, anticheat, banku, biznisy na kupovanie, vykrádanie obchodov a kasína, vylepšené nakupovanie zbraní v ammunation, mobil, radary, inventár, derby a iné...

 

Mód je vytvorený na 70% a plánujem ho dokončiť do septembra (9 mesiac). Ak nájdete chybu, tak sa vopred ospravedlňujem, ale mód je v štádiu testovania a vytvárania.

 

IP serveru: 217.11.249.78:27717

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...