Jump to content

[MAP]Admin pláž


Kwandar

Recommended Posts

pekne :) paci sa mi to strielanie so sniperkou do tych tercov, este kebyze na to spravis nejaky script co ti pocit body alebo nejaku taku somarinu tak by to bolo uplne super :) ale bez toho.. 8/10 :)

Link to comment
Share on other sites

Na to, že je to tvoja prvá práca je to naozaj dobré. Objekty sú zvolené vhodne, dokonca je tam aj kreativita čo sa týka tej strelnice. Malý nedostatok je tá chatka, ktorá, ak som si dobre všimol, pár centimetrov levituje. Treba zrejme trochu zmeniť uhol, keďže tá pláž je samozrejme nerovnomerná.

Link to comment
Share on other sites

Jo ta střelnice je fakt super nápad :) Jinak nechápu k čemu slouží tyto ADMIN věci jen k závisti normálních hráčů ;) Podle mě by měl mít admin stejné výhody jako hráč jinak potom každý chce byt na serveru adminem aby měl vyhody ... Ale je to každého věc :d

Link to comment
Share on other sites

Mapka je suprová. ;) Keby si tam nedal tu strelnicu je to o ničom. Nechápem ľudí na čo vytvárajú takéto veci keď tam niesu žiadne funkcie.

Link to comment
Share on other sites

Řeknu ti to takhle , mě se líbí ta střelnice ta je dobrá.

Příště bych zvolil lepší lokalitu, dával bych si pozor na objecty ve vzduchu.

 

To je vše , hodnocení : 6/1O na první mapu dobré.

 

PS : Tu RZE ze serveru daj pryč ;):facepalm:

Link to comment
Share on other sites

PS : Tu RZE ze serveru daj pryč ;):facepalm:

 

Nedá,čo iné by tam dal? :d určite ma meno serveru : super parba alebo extra parba :d alebo party server.. :d btw k mape 5/10 :prase:

 

To neni RZE :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...