Jump to content
  • 0

pomoc Admin warp


Bgurf

Dotaz

Zdravím napíšu vám sem co jsem "udělal" s admin warpem nějak mi nefunguje

Chyba:

 

D:\Documents and Settings\David\Dokumenty\Downloads\AdminZona.pwn(98) : error 017: undefined symbol "SendPlayerMessage"

D:\Documents and Settings\David\Dokumenty\Downloads\AdminZona.pwn(99) : error 030: compound statement not closed at the end of file (started at line 95)

Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

 

 

2 Errors.

 

Celý kód

 

if (strcmp("/adminzona", cmdtext, true, 4) == 0)

{

if(IsPlayerAdmin(playerid) /*|| Podminka_Level_Adminu[playerid]*/) // Kontrola zda je admin

{

SetPlayerPos(playerid, 3050,1661,2); // Portne ho na pozici X,Y,Z

}else SendPlayerMessage(playerid, modra, "Nejsi admin."); // Když není admin napíše zprávu

 

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

samotná negácia funguje

môžeš pužiť aj toto

 

!IsPlayerAdmin(playerid)

!(IsPlayerAdmin(playerid))

!(!IsPlayerAdmin(playerid))

!(!(!IsPlayerAdmin(playerid))))

 

varianta 1 2 a 4 ti overuje že nie je admin

 

Rohlikar: a kto mu dá lekciu že nevie dobre pawn a myslí si to? :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
super konecne si otvoril wiki.sa-mp.com a nieco sa naucil...a???

 

so samtonej wikiny sa moc nenaučíš keď to je anglicky, stačí ak máš prečítané Hello World u C++ a máš dovednosti aj v pawn-e :haha:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
no jasne ty nevies ani pisat v svojom rodnom jazyku...takze nikto odteba ani necaka ze by si nebodaj vedel precitat text ktory je v cudzom jazyku (konkretne v anglictine)...

 

píše ten kto píše bez diaktriky, a angličtinu viem základy, nerobí mi problém a zas chceš zhadzovať :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nepisem diakritiku a??? sa pozri co ty pises..tebe gramatika nic nehovori...skomolene slova atd...nauc sa pisat radsej..ze rozumies zaklady??? rozumies velke ho*no a trepes sa do pawna...kazdy ti povie ze programatorom sa nikdy nestanes ak neovladas anglictinu (aspon pisanu) ty dement...(existuje tiez google preklad for kids - takze pre teba ale ten preklad stoji za **** kedze je to doslovny preklad...)

ale skoda ti to vysvetlovat..si trapne decko..staci sa pozriet co pises, ako sa spravas...tvoj profil...neni co dodat...sam seba prezentujes... (ako dementa)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
nepisem diakritiku a??? sa pozri co ty pises..tebe gramatika nic nehovori...skomolene slova atd...nauc sa pisat radsej..ze rozumies zaklady??? rozumies velke ho*no a trepes sa do pawna...kazdy ti povie ze programatorom sa nikdy nestanes ak neovladas anglictinu (aspon pisanu) ty dement...(existuje tiez google preklad for kids - takze pre teba ale ten preklad stoji za **** kedze je to doslovny preklad...)

ale skoda ti to vysvetlovat..si trapne decko..staci sa pozriet co pises, ako sa spravas...tvoj profil...neni co dodat...sam seba prezentujes... (ako dementa)

 

 

ty chces pokracovat ano? :-D ja pisem blbo viem , gramatiku ovaladam, iba slovosedy pisem blbo aale to je zas vec ina, je to hebdikep ktory mam of detstva... anglictinu viem lepsie nez slovencinu sle zas to tu nechcem rozoberat msoje problemy... a tak prepac ze som ta dtrapnil a poslal do pice... ale niekedy clivek musi spravit to aby ten neznaly ustupil ale si neustupil a hadas sa dalej to si cenim... si tvrdohlavy ako ja ale ja falej nejdem rozoberat... zbytocny flame a ved predsa chytrejsi ustupi a teraz si musim napravit respejkt u ostatnych a hlavne u ffredyka lebo je to clovek ktory je borec ... btw. som na mobile a rychlo pisem tak pardon za nezmysli

Link to comment
Share on other sites

  • 0

pre srandu a aby som ti ukazal aky si dmnt vyberiem len z poslednej spravy

"slovosedy, aale, hebdikep, of, sle, msoje, dtrapnil, clivek, falej, respejkt"

 

je mi jedno ci si krypel alebo co si za kkta...o pawne viem takmer vsetko a nepotrebujem k tomu nikoho...takze taky krypli ako ty ma nikdy nezaujimali ani zaujimat nebudu...nikdy si nic nedosiahol a ani nedosiahnes...si premna len obycajne ho*no co je blbe a nevie sa ani spravat...takych ludi ako ty mam hlboko v prdeli...a idu do ignoracie...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
pre srandu a aby som ti ukazal aky si dmnt vyberiem len z poslednej spravy

"slovosedy, aale, hebdikep, of, sle, msoje, dtrapnil, clivek, falej, respejkt"

 

je mi jedno ci si krypel alebo co si za kkta...o pawne viem takmer vsetko a nepotrebujem k tomu nikoho...takze taky krypli ako ty ma nikdy nezaujimali ani zaujimat nebudu...nikdy si nic nedosiahol a ani nedosiahnes...si premna len obycajne ho*no co je blbe a nevie sa ani spravat...takych ludi ako ty mam hlboko v prdeli...a idu do ignoracie...

 

 

ja stale neviem comu nechapes , prepac ale musim to pivexat, si dement obecny, nevies citat? vyjadril som sa som na nobile a pisem rychlo, tak prepacte za hrubky... nue ty k***t si este skopirujes tie hrubky a povies ze som krypel... to je nad hranicou demencie... a na dotykovej klavesnicsa zle pise... a este k tomu zrychlosti.. si proste dement obecny a aj tak onedlho budes mat ban a prajem ti to

Link to comment
Share on other sites

  • 0
else if(!strcmp("/adminzona",cmdtext,true)&&!IsPlayerAdmin(playerid))

apsolutne zbytocne... uz len ten !strcmp hovori ze musis byt RCON admin..deb*l...

wtf?

co to splietas?

klasicka pomienka na zhodu stringov a negativna podmienka na rcon admina, tak co t splietas

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...