Jump to content

[HLEDÁM]Grafika (Hlavně)


Neki

Recommended Posts

Nazdar chytráci, s kamarádem začínáme rozjíždět takový mini projekt no mělo by to být prozatím takové nezávislé herní freeware studio, takže žádné profity nic nám zatím toho nejde a tak hledáme lidi kteří by to s námi dělali protože je to baví vím že v tomdle státě prolezlym komercí je takovejch lidí málo, ale věřím že na tomto fóru se určitě nějací takový lidé kteří to dělají pro zábavu určitě najdou.

 

Zatím jsme tu jen 3 lidi. Já jako manažer a programátor. Ovládám HTML, CSS, GML(trošku :d), PAWN, PASCAL. Cikaxx - Webdesigner, ovládá ještě jazyky jako: C , PhP , ASP , SQL , AJAX, PAWN a pak tu máme Gamelastera který ovládá jazyky: PHP,HTML,CSS,JS,GML, JQUERY, AJAX, VB, Squirrel, LUA

Takže programátory máme hodně zdatné :)

 

Koho potřebujeme ?

 

-Grafika (Pixeláka, Vektorovýho, Bitmapovýho aspoň jednoho, protože nemáme zatím ani jednoho a bez grafika toho asi moc nepude :) )

 

-Scénaristu (Chystáme se na nějaké větší rpg a mi moc nápadů nemáme, klidně ať má i 9 let, ale když bude mít fakt dobré nápady berem ho :) )

 

-Zvukaře (Hra bez soundtracku, to by asi nebylo ono :) )

 

Co nabízíme ?

 

-No jelikož jako nezávislé freeware studio profit nabídnout nemůžeme, tak vám aspoň nabídneme:

 

-Práci se skvělými lidmi

 

-Hromadu zkušeností

 

-Rozvoj Kariéry

 

Zde máme web: http://webgames.g6.cz/

 

Je zatím v rekonstrukci, tak se neděste a název studia také zatím není úplný. To pak všechno dohodnem v nějaké společné konverzaci třeba :)

 

Takže pokud by jste měli zájem neváhejte mě kontaktovat.

 

Kontakty na mě:

 

Email: [email protected]" "

Skype: sparky-xxl

Link to comment
Share on other sites

Jaké jsou požadavky :oops: ?

 

Ehm, tak pokud by si chtěl na grafika tak předložit nějaké svoje "výtvory" a my se rozhodnem a jestli na scénaristu tak zkusit třeba sepsat nějaký menší příběh a uvidíme :)

Jinak nic moc nepožadujeme, ale samozřejmě do týmu nechceme žádné histeriky :) A nebo lidi typu. "Ne takhle to nebude, bude to po mým a basta". Samozřejmě každý tu má svobodu projevu a může projevit svůj názor a nikdo ho tu nebude odsuzovat :)

Link to comment
Share on other sites

Jaké jsou požadavky :oops: ?

 

Ehm, tak pokud by si chtěl na grafika tak předložit nějaké svoje "výtvory" a my se rozhodnem a jestli na scénaristu tak zkusit třeba sepsat nějaký menší příběh a uvidíme :)

Jinak nic moc nepožadujeme, ale samozřejmě do týmu nechceme žádné histeriky :) A nebo lidi typu. "Ne takhle to nebude, bude to po mým a basta". Samozřejmě každý tu má svobodu projevu a může projevit svůj názor a nikdo ho tu nebude odsuzovat :)

 

Viz. Mé portfolio ;) (je v podpisu)

Link to comment
Share on other sites

Jaké jsou požadavky :oops: ?

 

Ehm, tak pokud by si chtěl na grafika tak předložit nějaké svoje "výtvory" a my se rozhodnem a jestli na scénaristu tak zkusit třeba sepsat nějaký menší příběh a uvidíme :)

Jinak nic moc nepožadujeme, ale samozřejmě do týmu nechceme žádné histeriky :) A nebo lidi typu. "Ne takhle to nebude, bude to po mým a basta". Samozřejmě každý tu má svobodu projevu a může projevit svůj názor a nikdo ho tu nebude odsuzovat :)

 

Viz. Mé portfolio ;) (je v podpisu)

 

Tak jestli bys měl zájem neváhej mě kontaktovat. Kontakty máš nahoře :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...