Jump to content

pomoc [ HELP ] GTA mi stále crashuje


Arthom

Recommended Posts

ČČ, včera keď som bol na servere sD, tak ma napadlo, že si dám nejaký paintjob. Ale keď som si ten pj dal, pošiel som na server a jak mi gta začalo načitávať, tak v polovici načitávania stále crashne. Prikladám aj obrázok. A áno, gta už som preinštaloval asi 6 krát. Ďakujem za odpoveďe

Link to comment
Share on other sites

1.) Odinstaluj Cheaty,skiny,modely proste tyto věcy jestli tam máš

2.) Odinstaluj samp

3.) Odinstaluj Celé GTA

4.) Pak vymaž registry jestli tam nějaké zbily

5.) Nainstaluj SA a SAMP jestli to nepude přeinstaluj PC,nebo hod obnovu systemu do te doby kdy ti to ještě nedělalo.Jestli si neinstaloval naky program nebo tak.

Link to comment
Share on other sites

Jak říká killbill, ale trochu jinak :)

1. Odinstaluj komplet GTA

2. Promaž registry

3. Smaž složku ve který GTA bylo nainstalovaný

4. Nainstaluj GTA do úplně jiný složky a ne do tý základní (program files/rockstar games/gta sa)

5. Pokud dáváš do hry nějaký mody dávej je tam postupně, tim si zjistíš kde je ten problém a aby si nemusel dělat ten reinstal tolikrát tak mi mužeš napsat a já ti pošlu jakejkoliv základní soubor ;) zálohu mám v PC ale neni čas to dát na web. :)

Link to comment
Share on other sites

win 7 no teraz som skusil ist na single a mi napisalo ze gta_sa.exe prestalo pracovat :d

Start ---) Ovladací panel ---) Obnovenie ---) spustiť obnovenie systemu otvorí sa ti tabulka a dalej to zvládneš sám. :)

Link to comment
Share on other sites

ale neni nejaky iny postup? nechcem obnovovat system bo ja nesom doma a nechcem tu dojebat pc :d (som u starych rodicov)

Nijak pc nedojebe* nemusíš sa báť obnova trvá cca 10 min.

 

no ok idem skusit ale sa boojim :d

Link to comment
Share on other sites

takže som s5 a nijak nechcelo to pustiť mi vypísalo, že sú spustené antiviraky keď som ich aj vypol takže nič a neda sa to nejak cez registry databazu premazat zo sampka? ci to tak nepojde

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...