Jump to content
  • 0

pomoc [Help] Využití Host's CPU a Problém s Loginem.


Mikey²³

Dotaz

Zdravím,

ze všeho nejdřív bych rád zdůraznil že nejsem nijak zběhlý ve skriptování a toho všeho okolo pawna. Ale informací ohledně těchto dvou problémů se budu snažit poskytnout co nejvíce.

 

Problém s výkonem hostujícího CPU.

Tedy, já a můj známý jsme založili RolePlay server. Anglický samozřejmě, vzhledem k tomu že on není čech. GM měl nějaký již rozdělaný či co a sám ho upravoval a tak dále.

Nedávno si zaplatil hosting od Volt Host a spustil server. Vše fungovalo jak mělo až na využití hostujícího CPU. Je příšerně vysoké (Drží se okolo 60-90%) a způsobuje lagy, pády a restarty serveru. Samozřejmě jsme kontaktovali Volt Host, ale ty nás přesvědčili že problém není na jejich straně ale pravděpodobně v našem skriptu. Již třetí den se to snažíme vyřešit, ale stále bezúspěšně. Na anglických fórech pro SA-MP nám poradili něco ohledně "OnPlayerUpdate" a také tak můj známý učinil. S tím je prý vše v pořádku ale výkon CPU se stále drží na té přemrštěné hodnotě. Ve chvíli kdy není na serveru žádný hráč, výkon CPU se drží okolo 2-4%. Jakmile se připojí jeden hráč, výkon stoupne na 60% i v případě že hráč jen stojí na místě a nic nedělá.

 

Problém s Loginem.

Druhý problém máme s přihlašováním. Ještě dnes odpoledne vše běželo v pořádku. K večeru když jsem se pokusil přihlásit, server po mě vyžádal novou registraci a přihlášení. Přihlášení dříve probíhalo přes interaktivní okno (či jak to nazýváte), ale teď jsem musel použít /login password. Tím chci říct že se pravděpodobně smazali všechny účty a jak můj známý řekl - Nechce to spustit funkci "OnPlayerLogin".

 

Vím že je to nejspíš málo informací, ale jak jsem řekl, moc se v tom nevyznám a známý už si také pomalu neví rady. Takže pokud potřebujete nějaké přesnější info, tak určitě napište. Předem díky za odpovědi a váš čas.

Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ten login a register by som vam spravil cez dudb ak vam ten co mate sa buguje

Z mých zkušeností bych to přes Dudb nedělal, protože by to bylo ještě horší. :d

Radil bych DoF 2. :)

 

viem ze cez dudb by to bollo horsie :d ale ta nic ma nenapadlo ze cez co spravit :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
ten login a register by som vam spravil cez dudb ak vam ten co mate sa buguje

Z mých zkušeností bych to přes Dudb nedělal, protože by to bylo ještě horší. :d

Radil bych DoF 2. :)

 

viem ze cez dudb by to bollo horsie :d ale ta nic ma nenapadlo ze cez co spravit :d

Dudb strašně zatěžuje. :lol: Jak říkám nejlépe přes DoF2. V horších případech Y_ini, Dini. ;) Ale určitě ne Dudb. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak jsme tedy použili ten DoF2 TuT a musím říct, že nám to vážně pomohlo. Výkon CPU se nejprve pohyboval okolo 20-40 % (už jen to byl úspěch) a po chvíli se sniížil na 2-4% procenta. Takže vám všem díky za odpovědi, snahu a čas. Snad už to poběží plynule. Jestliže ne, tak se ještě ozvu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...