Jump to content

San Fiero Life


Pribinak

Recommended Posts

Predstavujem vám môj prvý pripravovaný mód ktorý sa bude odohrávať v San fieru.

Mód bude spočívať v tom že začnete ako bezdomovec ktorý si bude musieť vyžobrať peniaze od ostatných hráčov a postupne si spraví vodičský preukaz zamestná sa a začne žiť plnohodnotný život občana San Fiera.

 

Zamestnania na ktorých sa pracuje : Taxikár, Kalič - je to také zábavné povolanie bude dostávať odmenu zato kolko bude kaliť- žúrovať v diskobare misie budú že bude musieť tancovať potokm odmeny podla toho koko vipije a tak :) .

 

Dalej právnik, policajt a starosta ktorý bude určovať beh mesta. samozrejme sa bude o starostu voliť :)

 

dalej novinár a závodník - bude robiť misie z inými hráčmy napr ten ktorý zvíťazí v závode dostane odmenu.

 

Mód je hotový tak na 10 percent zatial je tam len register/login cez dialog napawnené autá a iné veci.

 

plánujem to spustit v októbri alebo aj skôr :)

 

To je asi všetko.

 

[P]riBina[K]

Link to comment
Share on other sites

serveru je dneska hodně :) takže je problém nalákat lidi na server, zvlášť když každý hraje na RZE takže když tam budeš mít tak 5-10 lidi bude tenhle mod na prd :) jelikož od koho ptom budou žebrat :) jinak palec nahoru za originalitu :)

Link to comment
Share on other sites

Radím ti aby si ten mód nerobil. 2% ľudí tam bude chíľu hráť a potom odídu. Takých módov je tu veľa, a len niekoľké sa presadili.

 

Ten Bezdomovec sa mi vôbec nepáči. Ak tam nik nebude hrať tak ako si bude môcť vyžobrať Peniaze? Daj na začiatok napr. nejaký príbeh napr. Priletíš z nejakého mesta do iného mesta aby si začal nový život, mesto ti dalo napr: 10.000$ na rozbehnutie a tak.

 

"Kalič" sa mi taktiež nepáči, niekto môže tento Job nejako zneužiť a byť AFK, a tak získavať peniaze za níč. Daj tam napr. Pilot, Vodič Autobusu, Kamionista, Farmár..

 

Nie som si istý ale zdá sa mi že mód s týmto názvom tu už je.

 

Hráči by na tvoj server chodili len preto aby mohli byť Adminmi alebo ak by si dával stále akcie, potom by si ťa možno obľúbili.

 

Hodnotiť nebudem, ak som ťa nejako urazil, sorry ale každý ma svoje názory.

 

A ešte, prečo používaj toľko sprostých farieb?

Link to comment
Share on other sites

No j presne... niekedy je menej viac :) nemusí tam byť 100 povolaní stačia pár a dobre premyslené a môže byť oveľa väčšia zábava ako tam kde ich je 100... Ako už písal Norhy... vymyslí niečo nové

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...