Jump to content

script mGang


fabbeN

Recommended Posts

Čaute.

Rozhodol som sa skončiť s pawn. Nemá to budúcnosť.. Všade bude tá RZE(Nič proti nej. Proti nelegalnej). Nemusíme robiť ani módy a vieme že sa nechytia ;)..

Zverejnujem Vám sem moj posledný script/includ mGang.. Nieje dokončený a je záťažový :d.. Pawn dobre neovládam tak to aj vyzerá :d..

Includ mGang

Vytvorení Gangu:

CreateGang("Meno_Gangu",X,Y,Z, Cena,IDdialogu);

do public OnPlayerPickUpPickup(playerid, pickupid) :

OnGangPickUpPickup(playerid, pickupid);

do public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[])

OnGangDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext);

To je všetko. btw tie štoky IsPlayerGangOwner a IsGangForSale sú upravené od QWERovho editu House Systemu :)

čaute

Link to comment
Share on other sites

Ku scriptu :d Nepoužívajte ho.. Je celý neoptimalizovaný :d Iba na vaše riziko...

a vieme že sa nechytia

Tak urob lepší :oops:

Inač škoda že si to vzdal...

Ja neurobím lepši :d Inak odporúčam server s modom Story of San Fiero.. Je prepracovaný a hratelný ;)

rze nieje ničím výnimočná iba ATomas ju dokázal presadiť nič viac a zrobiť mod ktorý by ju dokázal poraziť by nebol problém horšie by bolo presadiť ho.
Neviem pawn dobre... Taký mod by musel urobiť QWER a mal by šancu poraziť RZE,VG atd. :d
Link to comment
Share on other sites

Ja neurobím lepši :d Inak odporúčam server s modom Story of San Fiero.. Je prepracovaný a hratelný ;)

Neurobím... SoSF šak robí maffe alias Mafian189 ;) základ gang systemu je môj :d ale inač je to všetko jeho je to super pawner a držím mu palce

Link to comment
Share on other sites

Ako sa volá? Ten mod a autor?

 

je ti Tuning Town od DaVeho

ten mod v poslednej dobe poriadne premakal uz to neni ta sracka co to byvala teraz to ma grady a chysta sa nova verzia ktora bude omnoho lepsia prinesie nove moznosti a nove vylepsenia

Link to comment
Share on other sites

Ja neurobím lepši :d Inak odporúčam server s modom Story of San Fiero.. Je prepracovaný a hratelný ;)

Neurobím... SoSF šak robí maffe alias Mafian189 ;) základ gang systemu je môj :d ale inač je to všetko jeho je to super pawner a držím mu palce

Ja som vedel že je to super pawner ked robil Palomino Creek ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...