Jump to content

[Nápad]Na script


killbill

Recommended Posts

Zdravím dostal jsem takový nápad na Filtescript bylo by možné i zabudovat do modu nevim asi to uz někdo vymyslel nebo tak zatím jsem to nikde neviděl.

 

Obsah: Bylo by to neco jako provize hrac,ktery by stravil třeba 15 min nebo 1 hod by dostal 0,1 (bodů).Vyplácelo by se například od 100 kč.Mohl by si za to na serveru kupovat různé bonusy.

 

Závěr: Myslím si,že by to mohlo přitáhnout hodně lidí z České a Slovenské komunity.Samozřejmě každý má svůj názor neberu mu ho hlavně slušne pište tam dolů :)

S gramatikou moc nekamarádím.

Link to comment
Share on other sites

Jestli jsem to pochopil správně, tak majitel serveru bude platit hráči za to , že u něj hraje? :rofl: tak to je konec, nemělo by to být spíš naopak, že majitel by měl ždímat prachy z hráču?

Link to comment
Share on other sites

Jestli jsem to pochopil správně, tak majitel serveru bude platit hráči za to , že u něj hraje? :rofl: tak to je konec, nemělo by to být spíš naopak, že majitel by měl ždímat prachy z hráču?

No jistěže, a rovnou mu ty peníze bude posílat na realnej učet vid ... přemejšle trošku. ;) Myslíš jako, že někdo by byl tak blbej, aby platil hráčum realnejma penězma za to že tam hrajou? Ikdyby se takovej majitel našel tak by to musel bejt hodně velkej zoufalec.

 

K topicu - podle mě dobrej nápad. Jen by to chtělo pořádně dovyladit a pak by to bylo dobrý. Ty tzv. peníze za nahranou dobu by se mohli získat i jinak :) třeba jako bonus za úkoly, nebo v soutěžíš, za stunty, atd. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...