Jump to content

[Test] Administrácia


Elipsa

Recommended Posts

Dobrý deň chcem vás poprosiť o test tejto administrácie (Keď nájdete chybu tak ju treba oznámiť, napríklad na E-mail):

Prihlasovacie údaje:

1. Meno: demo1 heslo: demo1

2. Meno: demo2 heslo: demo2

3. Meno: demo3 heslo: demo3

Poprosím vás aby niekto skúsil upload,nahranie pesnicky,nastavenie playlistu,napísanie správy (položke Contact)a všetko ostatné ... Každý z účtov ma 1000MB volného miesta, neobmedzený prenos dát ...

 

IP:http://217.16.178.19/

 

{L_IMAGE}

Link to comment
Share on other sites

Kdybych ja pouzival cizi administraci, tak ho tam necham jako autora, popr. spodni copyright a MTAG ktery tam ma byt..

 

Kebyže viem kto to je :) Kedže tam nebol copyright tak neviem ... ale myslím že to určite nájdem.

Link to comment
Share on other sites

Pěkné :) Bylo by možné u tebe zařídit legální rádio? Odpověz když tak do SZ. Děkuji ti

 

Na Pipni Free ? :d si zakúp u poriadneho poskytovateľa

 

no, klubúk dolu... krásne... chyby som nenašiel zatiaľ žiadne... do budúcnosti určite parádny projekt,..

 

čo tu hodnotíš ? ved administrácia sa dá zadarmo stiahnuť

Link to comment
Share on other sites

jj, kdyz se tam koukam podle screenu tak na vetsine je ten copyright.

jako me je to jedno, jen rikam...kdybys to mel pro osobni uceli tak se to neresi ze..

 

Musel som stahovať upravenú verziu bez ssh2 pretože to na linuxe dobre haprovalo :)

Tú staršiu viem kto robil ... ale potom to niekto prevzal a prestal natom pracovať takže ...

Link to comment
Share on other sites

Pěkné :) Bylo by možné u tebe zařídit legální rádio? Odpověz když tak do SZ. Děkuji ti

Na Pipni Free ? :d si zakúp u poriadneho poskytovateľa

 

 

 

 

Nepotrebujem pretože je to iba na Test :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...