Jump to content

gamemode Legendary Stunters


Recommended Posts

**Legendary Stunters**

 

Edit:-------

 

8.5.2012

 

Nové příkazy:

 

/startrace

/racewarp

/raceend

 

Ještě pár mapek a je to. Připadalo mi blbé dělat mod který má jen pár skoků a sjezdů a to je vše. Přidal jsem pár "závodů". Jsou celkem tři a všechny na letišti LS. Hráč nastoupí na motorku nebo jiný bike k tomu určený a napíše se jestli chce spustit závod po napsání hráče portne na startovací pozici a musí projet všemi cp.

 

Mapu jsem musel kolikrát upravovat aby ji projel alespoň 1 člověk z 10ti, takže je to trošku náročnější. Nejede se na zemi, ale postupné ježdění do výšky a skoky po trati.. no uvidíte.

 

Když hráč spadne nebo zemře může dál pokračovat. Cp a postup je zachován takže nasedne na ten bike k tomu určený a napíše příkaz pokračuje od místa kde projel poslední cp a pokračuje za dalšími. Závod může ukončit /raceend a nezapomněl jsem ani na /autofix a /autonos (automatická oprava a nitro). Tyto příkazy včetně skoro všech příkazů se jízdy nejsou dostupné.

 

Jsou tam 3 tratě :

 

1: Cross

2: NRG

3: BMX

 

možná udělám i víc.

 

/saveme

/warpme

 

Když není hráč v nějakém závodě (viz výše) tyto příkazy jsou dostupné. Po napsání příkazu /saveme uloží hráčovu pozici k pozdějšímu warpu, tedy /warpme.

 

Veškeré warpy jsou včetně vozidla ve kterém jste.

 

/getpos

 

Ne moc užitečný, ale co třeba někdo využije. Zjistí hráčovy koordináty x, y, z a vypíše je do klienta.

 

Takže všechny příkazy na serveru jsou nyní (možná jsem na nějaké zapomněl od doby co jsem psal první příspěvek) :

 

Warpy:

 

/tunnel

/godown (ala sjezd)

/stunts (letiště LS)

/loop1-3

/mount (warp na mount chillad kde je namapované okolí + 1 sjezd)

/wallride (jízda v úhlu 90°)

/bmxt (warp na trat s BMX)

/crosst (warp na trat se sanchezem - crosskou)

/nrgt (warp na trat s nrg)

 

Pomocné příkazy :

 

/autofix (automatická oprava auta)

/autonos (automatické přidávání nitra)

/fix (oprava - jednorázová)

/nos (přidání nitra - jednorázově - odvozeno od chemické značky NoS)

/automatic (aktivace /autofix a /autonos jedním příkazem)

/color (změna barvy vozidla)

/applycol (aplikuje navolenou barvu z příkazu /color na auto ve kterém právě sedí)

/flip (otočí auto na kola = zachová úhel i rychlost)

/saveme (ulozi pozici hráče)

/warpme (warpne hráče na uloženou pozici)

/getpos (zjistí hráčovi koordináty)

 

Závodní příkazy (dostupné pouze v závodě) :

 

/racewarp (warpne hráče na pozici posledně projetého cp)

/raceend (ukončí závod a zpřístupní všechny příkazy)

/startrace (spustí závod - pouze pokud je hráč ve správném vozidle)

Link to comment
Share on other sites

Kdybys pořádně četl, tak bys zjistil, že jen testovací server dávám přes hamachi kdo to chce zkusit. Jistě že si pak zaplatim hosting a dám to na veřejnou IP.... ale to až bude hotovej mod. Blbost dávat z poloviny hotový mod na placený hosting....

Link to comment
Share on other sites

Poprosím zmenu názvu, mám mod Extreme Stunts ktorý bol skôr ako toto, takže žiadam zmenu názvu modu.

 

A kde ten mód máš?

 

Je tu neikde sekcia, dával som tu aj video, a ten názov som už používal pred troma rokmy ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...