Jump to content

[ GM ] New Possibilities


AvestX

Recommended Posts

NEW POSSIBILITIES

by Avest-X & dadanek1999

 


 

Základní informace

 

• Lokace San Andreas

• Jazyk Český

• Scripteři Avest-X & dadanek1999

• Web Prozatím není

• Začátek výroby 12. dubna 2012

• Dokončení výroby Pravděpodobně Prázdniny 2012 ale z důvodu školních týdnů se práce může prodloužit.

 


 

Krátký popis

 

New Posibilities je herní mód který by mohl být přivlastněný k RP, ale náš gamemod není jen klasické RP, obsahuje i prvky které nemůžete vidět na žádném jiném serveru, ovšem z několika osobních důvodů je to několik gamemódů v jednom.

Na začátku se zaregistrujete, registrace je poviná pro každého, poté se oběvíte na náhodném místě v San Andreas.

Hráč získává zkušenosti, po zabití hráče dostanete jeden bod zkušeností, postupem času až budete mít zkušeností více dostanete vyšší skill level a nebo si budete moci u dealera zbraní koupit těžkou zakázanou zbraň, Př:. Minigun .

Mód obsahuje klasické RP prvky u kterých se nechci rozepisovat, Domy, nemovitosti, po smrti převezení do nemocnice, u nemocnice si můžete koupit léky které vám postupem času ve hře mohou doplnit příkazem /health zdraví.

Ve hře můžete zkušenosti získávat také v DeathMatch zónách, tyto detahmatch zony jsou speciálně navrženy aby nebylo složité připojování do nich, stačí pouze vejít do GangZónou označené DeathMatch zóny a okamžitě dostáváte zbraně a vašim cílem je zabít co nejvíce hráčů, v DM získáváte mnohem více zkušeností než mimo DM.

Dalším hratelným prvkem jsou závody, závody jsou rozmístěny nejvíce v San Fierru,

 

(závody ještě nejsou nascriptovány, ale představoval bych si je asi takto:

závod založíte L.Alt když budete stát na určitém míste, připojování do závodů se budou spoluhráči také pomocí tlačítka L.Alt, závod bude hratelný až po 1 uplninuté minutě po založení závodu, závod vyhraje 1 dojetý hráč v posledním CP.

 

Další zajímaví prvek jsou boje o GangZóny, které sice ještě nejsou také vytvořeny, ale už je důkladně promyšleno jak to bude fungovat, pokud změníte styl života (ke stylu života se ještě dostaneme) na gangstera určitého teamu, váš úkol je získat co nejvíce GangZon, gangzony vám dají výplatní částku na území, gangzonu získáte tak že se dostanete na zónu protihráče teamu (jiného gangstera) a jednoho protihráče zabijete, poté se zpustí boj o gangzony, kdo zůstane poslední v GangZoně gangzonu získává nebo mu zůstává.

(gangwary budou zatím pouze v Ls)

 

V gamemodu nebudou povolání, práce nebaví nikoho, povolání nahradí Styl života mezy které patří

 

Gangster, Zabiják, Parkurista, Drogový dealer

 

 

Toto jsou jediné informace které zveřejním, ještě byl plánovaný (a dokonce i vytvořený) trajekt který převážel lidi ze všech měst do jiných měst, plaval okolo celého SA, pokud o tento script stojíte, chcete ho dokončit napište mi do SZ script jsem ukončil z důvodu bugu v SA-MP který při otáčení trajektu hráče dostal skrz oběkt. do gamemodu je plánováno ještě mnohem více věcí (ohledně DM třeba TankWars nebo HydraWars) ale nechceme zveřejnovat vše z důvodů tvorby kopií.

 


 

Autoři

 

Na gamemodu pracují AvestX&& dadanek1999 mod má rozdělení na 3 města Ls = Město gangů / Lv = Město soubojů / Sf = Město závodů

Link to comment
Share on other sites

Protože to dělá jeden dobrý kamarád ze školy (Dadanek1999) tak věřím že to dodělají :) GL Broci :) a jinak bych mohl nějak pomoc s Webem ;) konkretně s Designem ;)

Link to comment
Share on other sites

Budu Avesta hlídat, abychom to dodělali :d Spíš jak tak koukám, strávím hodiny nad opravováním pravopisu v módu :d

 

Jinak, díky všem

Link to comment
Share on other sites

Protože to dělá jeden dobrý kamarád ze školy (Dadanek1999) tak věřím že to dodělají :) GL Broci :) a jinak bych mohl nějak pomoc s Webem ;) konkretně s Designem ;)

Díky, jinak s tim webem by sme kdyžtak měli zájem ;) ...

 

Budu Avesta hlídat, abychom to dodělali :d Spíš jak tak koukám, strávím hodiny nad opravováním pravopisu v módu :d

 

Jinak, díky všem

Hlídej, ale tendhle mod mi dává nadějě na první dodělanej mod, teoreticky tam můžu dát všechno co mě napadne ... konkrétně chci do toho zadělat i prison .. ale nelíbí se mi že by to bylo na zaměstnání policistu .. zaměstnání nechci dělat ..

(dadanku doufam ze si se dneska moc neozral jako mi kamaradi ze zakladky ktery sem musel tahat jak kkt... bud na skype budeme testovat ;) ...)

Link to comment
Share on other sites

No tak RP to nieje skôr RL, taký mix.Každopádne ti držím palce :)

Neni to RP .. o to se ani nesnažíme .. snažíme se udělat spíš mix jak jsi psal .. de nám o zábavu, né o nějákej nezábavnej RP mod kterej dělá každej .. a myslim že například DM v reálu nenajdeš .. to je jako by jsi někde ve městě vešel do nějáké zóny a každej by po tobě střílel, když by tě zabil respawnul by si se v DM a furt dokola :d .. to neni RP .. každopádně zatim vše vychází, aktuálně je v modu minimum bugů, DM system již je vytvořen a v modu máme zatím 14 DM zón po celé oblasti San Andreas, + také již je hotov tachometr který ukazuje stav vozidla (né v procentech ale v podobě textu (stav: nepoškozený, mírně, poškozený, zničený)) kolik je benzínu (maximálně benzínu je 35% (litrů)) také jsou udělány všechny benzínky, veškeré spawny + textdrawy a pár maličkostí které nemusím psát :) aktuální počet řádků v pwn je 2115 a mod bude běžet na 3 timerech + nebude přetěžovat server veškeré věci se snažíme optimalizovat, což se nám zatím také vede ..

 

ještě bych chtěl připomenout kdyby někdo měl zájem a je to pro nás celkem i důležité

Hledáme testery, kteří by byli ochotní nám pomáhat s testováním gamemodu, kdokoliv by měl zájem stačí mi nasat do SZ v nejhorším přímo sem do topicu.

Link to comment
Share on other sites

Díky, nevěděl jsem k čemu to přivlastnit :d protože k RP to neni, ale je to i trochu RP (domy, kupovani aut, benzinove stanice) ale zase DM (boje o gangzony, boje o život) ale taky trochu race (závody) ... v modu už se s dadankem i tak celkem bavime :d

Link to comment
Share on other sites

pečiatka: nikdy nedokončené...

Ale notak qwere :d vim že mě znáš, že sem nikdy nic nedokončil (sice skoro OW ale par veci chybelo jako treba auta a tak) ale prece je taky nejaka moznost ze nekdy neco dokoncim .. a nemam náladu dělat jinej mod dokud nedokončim NP, ani nemam nějáký nápady na jiný módy, a když mam tak to udělam do NP, chci alespon jednou neco dokoncit :) ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mód byl nedokončen a jeho tvorba ukončena .. myslel jsem že udělám jiný mód, ale kvůli problémům které nastávají a také se mi nechce dělat skoro od znova .. základ NP je hotov a bez bugů, stačí dodělat dodatky aby byl hratelný a když se to povede mohl by mít i úspěch ..

Proto jsem se nyní rozhodl pro dokončení .. můžete se znovu těšit ;)

ještě musím kontaktovat dadanka jestli by se ještě chtěl zůčastnit tvorby ..

děkuji všem na váš názor .. ;)

Link to comment
Share on other sites

Mód byl nedokončen a jeho tvorba ukončena .. myslel jsem že udělám jiný mód, ale kvůli problémům které nastávají a také se mi nechce dělat skoro od znova .. základ NP je hotov a bez bugů, stačí dodělat dodatky aby byl hratelný a když se to povede mohl by mít i úspěch ..

Proto jsem se nyní rozhodl pro dokončení .. můžete se znovu těšit ;)

ještě musím kontaktovat dadanka jestli by se ještě chtěl zůčastnit tvorby ..

děkuji všem na váš názor .. ;)

 

jasne, ze chci ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...