Jump to content
  • 0

pomoc Definice kláves


SwoBii

Dotaz

Čau. Když potřebuji nadefinovat různé tlačítka klávesnice můžu jednodušše do definic dát #define KEY_P ? Třeba kdybych chtěl p já jen jestli to pak půjde potřeboval bych to.

Link to comment
Share on other sites

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

QWERE nemají to na 1 ale mají to třeba na N nebo 2 třeba že 2 na numerické klavese zapnou světla nevím jak to dělají a nebo třeba na N se nastartuje vozidlo atd.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hele tak todle vim taky jaký jsou povolený klávesy ale tak jak se to dá nadefinovat na jiné klávesy ? Hodně lidí to tak má zajímalo by mě to .

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Mě ? Jestli ne tak ok no :d Já chtěl jen pomoc na to že si moderátor tak si spíš myslím že by si měl pomáhat nemyslíš ? :)

 

Hmm zaujímavý názor... Ja sa mu divím že sa s tebou vôbec baví...

Napísal ti tu presne všetko čo môhol....

 

Klávesa N je nadefinovaná v SAMPe takže pochybujem že vieš „jaký jsou povolený klávesy“ !

 

Ďalej si písal : „Hodně lidí to tak má zajímalo by mě to .“

Vymenuj aspoň 1 človeka a napíš pod akou klávesou to má...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Baví já to napsal normálně vidíš že bych byl nějak sprostý ? Normalně jsem se zeptal tak co ti je ? Má to například StorySF nebo SFB nebo jeden drift USA server.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Myslím si že si hrajete na něco co nejste .. Třeba ste nejlepšími pawnery , ale nemáte ponětí o tom jak se jedná s lidmi :-) Viz. QWER ,Quiter. Slušně se zeptal a nechápu tuto reakci ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Moja reakcia nebola primeraná ? Povedal som mu že ndefinovať si vlastné klávesy (ako npr. "P", "O","F1"...) nejde, dal som mu url na wiki kde sa dočíta o tom viac, dal som mu sem zoznam ktoré idú a on sa ma spýtal že majú na klávese "1" zas som odpovedal že tam to mať nemôžu, dal som o znova odkaz... potom priznal že na "1" nie ale na "N" alebo "Y" no kebyže si to pozre tak tam vidí že

KEY_YES** 	65536 	~k~~CONVERSATION_YES~ 	~k~~CONVERSATION_YES~
KEY_NO** 	131072 	~k~~CONVERSATION_NO~ 	~k~~CONVERSATION_NO~ 

potom znova napísal že to majú na "N" a na "2" a tak som už znova dal odkaz a potom zas splietal že či sa nedajú nadefinovať iné klávesy aj keď môj prvý post jasne písal že nie

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...